התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אורקל הודיעה היום כי היא משתפת פעולה עם Docker כדי לשחרר את מוצרי הדגל שלה שלה, כלי תווכה וכלי פיתוח לשוק ה- Docker Store באמצעות תוכנית ההסמכה של Docker.

יחד, Oracle ו- Docker מאפשרות למפתחים לבנות במהירות יישומי עננים מקומיים באמצעות Docker Enterprise Edition כפלטפורמת המכולות שלהם ומסדי הנתונים של Oracle וכלי הפיתוח שלהם, הזמינים באופן מיידי כמכולות Docker דרך חנות ה- Docker .. תוכנית ההסמכה של Docker היא מסגרת לשותפים ולאשר את הטכנולוגיה שלהם על פלטפורמת מסחר אלקטרוני EE Docker.

מיד לאחר מכן, מפתחים יכולים כעת למשוך images של מוצרי אורקל ב- Docker ולהתחיל במהירות בפיתוח, בדיקה ופריסה של יישומים ארגוניים מודרניים. הפתרונות המוצעים כוללים Oracle Database, Oracle MySQL, Oracle Java 8 SE Runtime Environment, Oracle WebLogic Server, Oracle Coherence ו- Oracle Instant Client, אשר כעת זמינים כולם בחנות ה- Docker בתור מיכלים מוכנים לשימוש ארגוני.

כשמחשוב ענן ממשיך להפוך את כל העסקים והתעשייה, מפתחים בחברות גלובליות ו startups הממנפים את טכנולוגיית המכולה כדי להאיץ את האופן שבו הם בונים אפליקציות אינטרנט מודרני, יישומים ניידים ו- IoT. בגלל הצורך שיישומים חדשים בארגון עוברים במהירות ובאופן עקבי את יכולות הפיתוח, מפתחים מודרניים צריכים להיות מסוגלים לפתח במהירות, לבדוק ולפרוס את היישומים שלהם מבלי לדאוג לסביבת הפריסה שלהם. עם הזמינות של אורקל בחנות ה- Docker, מפתחים חופשיים בפעם הראשונה לספק את הביצועים הטובים ביותר, ברמה גבוהה וביצועים חזקים במיכלים בביטחון. אורקל היא תומכת זמן רב של המערכת האקולוגית של Docker עם יותר מ -100 images של מוצרי אורקל שכבר זמינות במרכז ה- Docker Hub, כולל OpenJDK ו- Oracle Linux.

מפתחים יכולים לנסות את הimages האלה באופן מיידי על ידי הורדתן בכל שרת ענן ציבורי או בשרתים מקומיים. עם Oracle Cloud, מפתחים יכולים לפרוס את הimages האלה על תשתית הענן לפי בחירתם: virtual, bare metal or managed containers. מפתחים יכולים לנסות את השירות וניסיון Oracle Cloud עם $ 300 זיכויים בחינם על ידי ביקור https://cloud.oracle.com/tryit.

לידיעה המלאה, הקישו כאן.

להסבר על Docker אנא צפו בסרטון הבא:

 

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning