התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אורקל הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת DataScience.com, שהפלטפורמה שלה מרכזת את כלי מדעי הנתונים, הפרויקטים והתשתיות בסביבת עבודה מלאה.

צוותי מדע נתונים משתמשים בפלטפורמה כדי לארגן עבודה, לגשת בקלות לנתונים ולמשאבי מיחשוב, ולבצע תהליכי עבודה של פיתוח מקצה לקצה. ארגונים מובילים כמו Amgen, Rio Tinto ו- Sonos משתמשים בפלטפורמת DataScience.com כדי לשפר את הפרודוקטיביות, להפחית את עלויות התפעול ולפרוש פתרונות למידה מהירים מהר יותר כדי להניע את השינויים הדיגיטליים שלהם.

DataScience.com מסמיך את מדעני הנתונים לספק את התובנות העסקיות המשתנות שמנהלים מצפים בפחות זמן עם גישה לשירות עצמי לכלי קוד פתוח, נתונים ומשאבי מחשוב, תוך שיפור היכולת של צוותי IT לתמוך בעבודה. אורקל מטמיעה את יכולות הבינה המלאכותית (AI) ואת יכולות הלמידה של מכונה בכל תוכנה שלה כשירות (SaaS) ופלטפורמה כפתרונות שירות (PaaS), כוללת Big Data, ניתוחים ופעולות אבטחה, כדי לאפשר תמורות דיגיטליות. יחד, Oracle ו- DataScience.com יספקו ללקוחות פלטפורמת נתונים אחת, הממנפת את Oracle Cloud Infrastructure ואת רוחב היצע הפתרונות המשולבים של SaaS ו- PaaS המשולבים ב- Oracle, כדי לסייע להם לממש את מלוא הפוטנציאל של Machine Learning.

המקור: חברת אורקל. לפרטים נוספים הקישו כאן.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning