התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אורקל, יו"ר ומנכ"ל ה- IT, לארי אליסון, הדגים היום ממשק משתמש קולי של הדור הבא של יכולות ניתוח רבות עוצמה בתוך Oracle Fusion Cloud Applications. יישומי הענן היחידי המבוסס על  על ML.

.Oracle Fusion Cloud Applications מספק חבילה ומלאה משולבת של יישומים להעצים משתמשים עסקיים ברחבי הארגון, כולל חווית הלקוח, כספים, משאבי אנוש ושרשרת האספקה.

Oracle Fusion Cloud Applications  המבוססת על פלטפורמת ענן מאובטחת , מנצלת את מסד הנתונים האוטונומי של אורקל ואת היישומים הנפרדים ומעבדי האבטחה כדי לסייע ללקוחות להגדיל את הגמישות העסקית ולצמצם עלויות. לקוחות יכולים לפתח בקלות הרחבות יישומים כדי לענות על הצרכים העסקיים הייחודיים, לשפר את חוויית המשתמש באמצעות ממשק משתמש מודרני , להפוך מאות פונקציות עסקיות ידניות לאוטומטית ולהפחית את עלויות השדרוג, להאיץ את היעילות  ולשפר את יכולת החיזוי של הDelivery..

תוך הרחבת המערך הרחב ביותר, העמוק והמהיר ביותר בעולם של יישומי ענן, השיק אליסון את Oracle Fusion Analytics Warehouse. פלטפורמת ניתוח נתונים מלאה עבור משתמשים עסקיים, מפתחים ואנשי IT המתבססת על Oracle Analytics ומחסן הנתונים האוטונומי, Oracle Fusion Analytics מציעה אופטימיזציה לכל יישומי Oracle Fusion Cloud כדי לאפשר פריסה מהירה וערך עסקי. לקוחות יכולים להשתמש בפתרון הניתן להרחבה וניתן להתאמה אישית כדי להביא גם נתונים מפתרונות SaaS אחרים ומפתרונות On Prem.

 

זאת ועוד באתר אורקל בכתובת הזאת.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning