bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

היום, מיקרוסופט הודיעה על הזמינות הכללית של Azure Synapse Analytics ועל התצוגה המקדימה של Azure Purview, שירות ניהול נתונים מאוחד.

Azure Synapse Analytics הוא שירות ניתוחים בלתי מוגבל המשלב אינטגרציית נתונים, אחסון נתונים ארגוניים וניתוח נתונים גדולים.

Azure Synapse Analytics ו- Power BI מספקים את היכולות לנתח כמויות עצומות של נתונים, ביעילות ובמהירות, ולהפחית את הזמן לתובנות. ניתן לצרוך את מערכי הנתונים והדוחות הקיימים שלך ב- Power BI או ליצור חדשים, בהתבסס על הנתונים הקיימים שלך - כל זה רק על ידי קישור בין סביבות העבודה Synapse ו- Power BI שלך. 

ביצועים

אחד הגורמים המרכזיים שקובעים את הזמן לתובנות הוא ביצועי הפתרון האנליטי הבסיסי. עם נתונים הולכים וגדלים, יש צורך בפתרונות בעלי ביצועים גבוהים בכדי להשיג ולשמר זמני תגובה. האינטגרציה ההדוקה בין Azure Synapse ל- Power BI מציעה את היכולות הדרושות למימוש הזמן הרצוי לתובנות. לדוגמה, באפשרותך למנף מודלים מרוכבים ואגריגציות כדי להפיק תועלת הן מקנה המידה של Azure Synapse והן מהביצועים של מנוע Power BI Vertipaq. ניתן להשתמש בתכונות אלה על מנת לאפשר ניתוח אינטראקטיבי על פני מערכי נתונים בקנה מידה של Petadata.

ניטור משולב

באפשרותכם לבחון מידע על שאילתות כדי לזהות מגמות או לזהות בקלות אזורי בעיה ספציפיים בטווחי זמן, סביבות עבודה, דוחות או שאילתות. תוכלו גם לראות את הקשרים והתזמנים בין שאילתות DAX לשאילתות SQL חיצוניות, כולל ניצול MV שנוצר על ידי מאיץ הביצועים החכם. יתר על כן, תוכלו להציג ולמנף את המדדים הללו באופן מיידי, על ידי התקנת תבנית, כדי לקבל תובנות מעמיקות יותר. תכונה זו תהיה זמינה לתצוגה מקדימה ברבעון הראשון של 2021.

ניהול נתונים

ניהול נתונים הוא קריטי וכדי לקבל החלטות עסקיות קריטיות, גילוי נכסי הנתונים הנכונים והאיכותיים שאפשר לסמוך עליהם ושימוש חוזר הוא חיוני. Power BI שיתף פעולה עם Azure Purview כדי להקל על גילוי, הבנה וניהול של נכסי הנתונים שלך. באמצעות מינוף זה, ניתן כעת לסרוק את הMetadata והקשרים של נכסי ה- Power BI לקטלוג הנתונים של Purview. לאחר הסריקה, תכונות עיקריות מופעלות למשתמשים, כולל ניהול נתונים יעיל, הפקת שושלת נתונים מקצה לקצה על פני כל מחסנית הנתונים שלך, ניתוח השפעות מקור נתונים לצורך פתרון בעיות או לאחר שינויים מתוכננים, הגדרת מילון מונחים עסקי, והבטחת הגנה על נתונים תוך ניצול נראות של תוויות הרגישות של Microsoft להגנה על מידע (MIP) על הנכסים השונים. כעת תוכל להציג תצוגה מקדימה של תכונה זו 

 

המקור: חברת מיקרוסופט. לפרטים נוספים, הכנסו ללינק זה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning