דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

נוצרה דרך חדשה ליצור דוחות באמצעות Power BI service. במקום להוריד את Power BI Desktop ולייבא את המידע, כעת אפשר להדביק מידע ישירות לPower BI service ולהשתמש בויזואליזציות שנוצרו באופן אוטומטי.

בחלונית הניווט השמאלית של Power BI, כעת תראה לחצן צור (נגיש גם מכפתור Create בבית) הפותח דף בו תוכל לבחור את מקור הנתונים שלך.

נכון לעכשיו, אנו תומכים רק ביצירת דוח ממערך נתונים קיים או בהקלדת / הדבקת נתונים ישירות, אך תראה מקורות אחרים, כגון העלאת קובץ Excel, יופיעו לאורך זמן.

כשתבחר להקליד או להדביק נתונים, תקבל רשת שתוכל להתחיל להקליד אליה, או להדביק באמצעות Ctrl-V או עם תפריט ההקשר.

 

ניתן גם להוסיף ולהסיר עמודות מתפריט ההקשר, ואם הנתונים שהודבקו כוללים שורת כותרת, תוכלו ללחוץ על השתמש בשורה הראשונה ככותרות בכדי לקדם אוטומטית את השורה הראשונה לשורת הכותרת. Power BI יאתר אוטומטית את סוגי הנתונים, אך יש לך אפשרות להגדיר אותם באופן ידני דרך כפתור סוג הנתונים שמשמאל לשם העמודה.

 

כאשר אתה עובר את הזרימת המידע, Power BI יוצר עבורך מערך נתונים חדש ומייצר אוטומטית תצוגה מסוכמת של הנתונים שלך. תמונות חזותיות שנוצרו אוטומטית מניעות אותך מנתונים גולמיים לתובנות עשירות מהר מתמיד.

 

שינוי אילו נתונים אתה רואה בדוח קל מתמיד גם כן. באפשרותך להשתמש בחלונית 'סיכום' כדי להוסיף או להסיר שדות מהדוח. כל שעליך לעשות הוא לבחור ולבטל את הבחירה בשדות כדי לעדכן את מה שאתה רוצה למדוד ולנתח לפי, ותראה תרשימים שנוספו או הוסרו באופן אוטומטי כדי להציג את כל השילובים.

נכון לעכשיו אתה יכול לראות לכל היותר שלוש מדדים, המוצגות כשורות בתוך הדוח, וארבע קטגוריות, המוצגות כעמודות בתוך הדוח.

 

אם ברצונך לראות שדה מסוכם באופן אחר, תוכל להשתמש בתפריט ההקשר של השדה בחלונית סיכום כדי לעבור בין סכום / ממוצע / מקסימום / דקה וכו '.

 

ניתן לשמור דוח זה בסביבת העבודה בה היית כאשר לחצת לראשונה על "צור". משם תוכלו לשתף אותו, כמו כל דוח אחר. בפעם הבאה שאתה או מישהו עם הרשאות עריכה פותחות את הדוח, תגיע חזרה לחוויית העריכה המהירה הזו.

אם ברצונך לעבור לחוויית עריכה מלאה, תוכל ללחוץ על כפתור העריכה בסרגל האפליקציה. שים לב, שברגע שתשמור את הדוח בחוויית העריכה המלאה, לא תוכל לחזור לתצוגת העריכה המהירה.

 

כדי לקרוא עוד אנא הכנסו לכתבת המקור בכתובת הזאת

 

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning