bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

שוק כלי אינטגרציית הנתונים עמד בשנת 2014 על 2.4 מיליארד דולר, נתון המשקף גידול בשיעור של 6.9% לעומת שנת 2013. שיעור צמיחה זה גבוה מהממוצע בשוק התוכנות הארגוניות בכללותו, בשל החשיבות הקריטית שלו, כך עולה מדו"ח חדש של גרטנר (Gartner).

חברת המחקר צופה כי התחום יחווה גידול שנתי ממוצע של 7.7% עד שנת 2019, ויעמוד בסוף העשור על 3.4 מיליארד דולר. אינפורמטיקה (Informatica), המיוצגת בארץ על ידי אמן, מובילה את התחום זו השנה העשירית ברציפות.

על פי גרטנר, "הצורך של הארגונים לשפר את הגמישות של תשתיות ה-IT שלהם מגדיל את המיקוד שלהם בתחום שילוב הנתונים. מנהלי IT מבינים כי שילוב נתונים הוא היבט קריטי של ניהול המידע בארגון, וכי נדרש לעשות זאת לכל רוחב הארגון".

גרטנר טבעה את המונח "רגעים עסקיים", בהקשר של עסקים דיגיטליים. מדובר בהזדמנויות קצרות זמן, המשלבות יחדיו שורה של אירועים הכרוכים באנשים, עסקים, ודברים שמושכים את תשומת הלב של חברות. החברות רוצים לרתום את הנתונים על מנת "לתפוס" את הרגעים הללו, וזה מחייב תמיכה של אינטגרציית נתונים. "יש לבודד את הנתונים המשולבים, לשים אותם במעין ארגז חול כדי לנתח אותם, להעבירם באופן פיזי או וירטואלי, ללא קשר למקום שבו הם נמצאים – ולעשות זאת בזמן אמת", נכתב. "קבלת הנתונים לאחר שנלכדו וטופלו, תביא למצב בו הארגון יוכל להציע הצעות אטרקטיביות יותר ללקוחות, הן ברמת המוצרים והן ברמת השירות, עם אינטראקציות ישירות ותכופות עם צוותי המכירות והמנהלים".

המקור: אתר אנשים ומחשבים בלינק הבא.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning