התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת המחקר גרטנר, בדוח ריבוע הקסם לניהול סיכונים תפעוליים, הציבה את ענקית האנליטיקה SAS כמובילה בתחום, בהתבסס על יכולת היישום והביצוע ושלמות החזון.

גרטנר מציינת כי "על ידי הבנה טובה יותר של הסיכונים לארגון, ניהול סיכונים תפעוליים (ORM) מאפשר ביצועים עסקיים והקצאת הון טובים יותר".

הדוח מסביר שהפתרון "מסייע לארגונים להתמודד עם הלחץ ההולך וגובר מצד הרגולטורים לשיפור הדיווח אודות סיכונים בדוחות השנתיים, וכן מסייע למועצת המנהלים של הארגון לפקח על הניהול הארגוני של סיכונים תפעוליים."

על פי הדוח של גרטנר, "יכולות מרכזיות של ORM מספקות למנהלים אמצעים יעילים יותר של הערכת סיכונים ושליטה על הנעשה בארגון, זיהוי אירועי סיכון תפעולי, ניהול מאמצי שיקום וכימות החשיפה לסיכונים תפעוליים קשורים ברחבי הארגון".

ניתוח כמותי כחלק ממדידת הסיכון התפעולי צוין על ידי גרטנר כמרכיב חשוב בתמיכה בדרישות רגולטוריות לחישוב הון, כגון באזל 3 וסולבנסי 2. שיטות אלה משמשות גם "לפיתוח מודלי חיזוי מדויקים יותר לקביעת הפוטנציאל לאירועי סיכון תפעולי מסויימים, כגון הונאה או גניבה".

"אנו מאמינים כי הצבתנו כחברה מובילה בדוח של גרטנר מאשרת שפתרונות SAS נותנים מענה ברור לצרכי השוק, כגון היכולת לסייע ללקוחותינו לשפר את איכות הנתונים והמודלים הסטטיסטיים שלהם בהתאם לדרישות הרגולטוריות", אמרה ברוק אפטון, מנהלת המוצר ב-SAS.

לאחרונה, SAS צוינה כמובילה בתחום ניהול הסיכונים התפעוליים גם בדוח של חברת Chartis.

"הסקר האחרון של גרטנר מהווה תיקוף לפוזיציה המצוינת של SAS בתחום ניהול סיכונים תפעוליים", אמר איתן צויג, סמנכ"ל פרוייקטים במיה מחשבים, נציגת SAS בישראל.
"גם בארץ SAS מובילה בתחום עם יכולת יישום מקומית של צוות מקצועי ממיה מחשבים. בין הלקוחות המרוצים של המערכת בארץ נמנים בנק דיסקונט ובנק לאומי."

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning