Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת SAS, חברת הBI הותיקה מאד שהייתה ידועה במשך שנים כחברה פרטית, החליטה לשנות כיוון ולצאת להנפקה!

 כדי להפוך למוכנים להנפקה, SAS תתחיל לנקוט בצעדים כגון חידוד מבנה הדיווח הכספי שלה, ייעול תהליכים תפעוליים מסוימים והגברת המיקוד שלה בפלחי הפלטפורמה שבה החברה תוכל להמשיך להצליח ולצמוח לטובת בעלי העניין שלה. . עם הודעה זו, SAS תמשיך להשקיע סכומים משמעותיים - ולפתח עוד - את יכולות AI שלה ותוכנות ופתרונות ניתוח מתקדמים, כדי להמשיך לענות על צרכי הלקוח ולהרחיב את מנהיגותה בשוק צומח, תחרותי ביותר ודינאמי יותר ויותר.

SAS מספקת פתרונות AI ואנליטיקה מהטובים ביותר באמצעות התוכנה והשירותים שלה לבסיס לקוחות נאמן. נוכחותה הוותיקה של החברה, פלטפורמת האנליטיקה והפתרונות והמותגים המהימנים שלה הפכו אותה לספק המועדף בענפים רבים, במיוחד שירותים פיננסיים, שירותים מקצועיים, ממשלה ובריאות. SAS שגשגה  בנופי שוק משתנים, ומיקמה את עצמה כמובילה ברורה בתחום הניתוחים המתקדמים וAI .חברת SAS היא הספק היחיד שמונה כמנהיג ברבע הקסם של גרטנר לפלטפורמות מדעי נתונים ולמידת מכונות מדי שנה מאז פורסם הדוח לראשונה לפני שמונה שנים.

בשנת 2020, SAS הניבה הכנסות של כ -3 מיליארד דולר והשיגה את שנת הרווחיות ה -45 ברציפות. יתר על כן, החברה השיגה גידול בהכנסות של 8.4 אחוזים במחצית הראשונה של 2021, מה שהדגים צורך גדל בנתונים וניתוחים כדי להגיב ולהתאושש מהמגיפה העולמית . SAS מצפה להמשיך ולחזק את הבסיס הפיננסי החזק שלה בשנים הקרובות תוך התכוננות לכניסה פוטנציאלית לשווקים הציבוריים.

המקור: חברת SAS. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning