התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת Information Builders, יצרנית WebFocus, הכריזה לא מזמן בועידת המשתמשים שלה על חמישה פיתוחים טכנולוגים חדשים מתוצרתה.

 InfoSearch
WebFOCUS InfoSearch מספק את היכולת לבצע ניתוחי חיפוש ולגלות נכסי בינה עסקית על-ידי חיפוש בשילוב של כותרות תוכן, מטא נתונים ואלמנטים של נתונים. הוא משתמש בעיבוד שפה טבעית ובאינדקס חיפוש מתקדם. InfoSearch משלבת מספר טכנולוגיות WebFOCUS קיימות כדי לאפשר למשתמשים למצוא בקלות דוחות, גרפים ומדורי שליטה קשורים באינדקס מארכיון ה- BI. לדוגמה, חיפוש אחר שם לקוח יביא כל פיסת תוכן על פני המאגר, ומערכות מרובות, המתאימות למונח החיפוש ולפרופיל הגישה לאבטחת המשתמש. InfoSearch מאפשר לארגונים להמשיך למקסם את תוכן ה- BI והניתוח שלהם, באמצעות חיפוש ידידותי למשתמש, שיתוף ושימוש חוזר.

ניתוח אנליטי
ניתוח אנליטי מאפשר לחברות להשוות תחזיות עם התוצאות הרצויות, ולאחר מכן לקבוע כיצד reengineer תהליכים כדי להשיג את התוצאה הרצויה. בהתבסס על יכולתו לגשת לנתונים מובנים ולא מובנים, שילובו עם שפת ה- R, וכוח בהעברת תובנות למשתמשים עסקיים שאינם טכניים, WebFOCUS יכול בקלות לנהל את המורכבות של ניתוחי ההמלצה. עם יכולת זו, החברה מחמשת את הלקוחות שלה עם ערכת כלים מלאה למימוש ההבטחה של ניתוח ו להפיק את הערך המרבי מן הנתונים שלהם.


Omni Data Quality Workbench

Omni Data Quality Workbench הוא מרכיב של אומני נתונים- Gen נתונים איכות . עובדים טכניים שאינם טכניים יכולים לשתף פעולה על איכות הנתונים ופרויקטים ממשלתיים באמצעות משתמש מוכווני המשתמש, מבוסס דפדפן נתונים כלי ניקוי. הממשק הגרפי האינטואיטיבי מנחה את המשתמשים העסקיים בכך שהוא מאפשר להם לראות ולזהות במהירות בעיות איכות, כמו גם להגדיר ולפרוס כללים חזקים ומתוחכמים לתיקון.

ניטור שימוש
חברות רבות מסתמכות על יישומים רבים, בקנה מידה גדול BI ו- Analytics עבור פעולות קריטיות צריך דרך להבטיח המשכיות עסקית. ניטור השימוש מתייחס לדרישה זו על-ידי סריקת כל מחשבי WebFOCUS עבור צווארי בקבוק או תנאים אחרים שעלולים להשפיע לרעה על הצלחת היוזמות. על ידי סימון תנאים הדורשים תשומת לב לפני בעיות משמעותיות להתרחש, הטכנולוגיה מגנה על חברות מפני בעיות שעלולות להשפיע על התוצאות העסקיות.

ענן
Information Builders מציעה כעת פלטפורמת BI מקיפה, אנליזה וניהול מידע עבור מסירת ענן. ההכרזה כוללת את כל תכונות WebFOCUS וכן שירותי אירוח ותמיכה מנוהלים בענן עבור רישיון מנוי מבוסס משתמש. לקוחות יכולים לעבור לענן או לפתח במהירות פרוייקטים חדשים באמצעות מגוון אפשרויות פריסה מאובטחות ותואמות לתעשייה במרכזי הנתונים הגלובליים של Information Builders.

 

כדי לקרוא עוד, אנא הכנסו ללינק זה.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning