התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

סן דייגו וסן חוזה, קליפורניה - Teradata. (סימול: TDC), החברה לניתוח נתונים וMapR Technologies, Inc, ספקית של Apache Hadoop ™, הודיעו על שותפות מורחבת שמכסה שילוב טכנולוגיה, תיאום Road Map, ומציעה דרכים לשוק אחיד של המוצרים.

שתי החברות מבצעות אופטימיזציה של אינטגרציה של הפצת MapR בתוך נתוני Teradata® Unified Data Architecture™, המספקת ללקוחות אפשרויות בחירה רבות יותר כאשר משלבים אחסון נתונים הטוב ביותר מסוגם של Teradata עם Hadoop, פלטפורמות גילוי, ואפשרויות NoSQL להוביל חדשנות אנליטית.

עוד נקבע בהסכם הרשאה לTeradata למכור תוכנת MapR, שירותים מקצועיים, ותמיכה בלקוחות וישמש נקודת קשר היחידה עבור לקוחות המשתמשים בפתרוני Teradata וMapR ביחד. יכולות תיאום כגון Teradata QueryGrid ™ וTeradata Loom® יהיו משולבות ישירות עם תוכנת MapR. QueryGrid הוא מרקם נתונים חלק שגם מייעל ומפשט עיבוד פני Teradata מאגרי מידע, הפצות Hadoop, Teradata Aster פלטפורמת הגילוי, מסדי נתונים NoSQL, וטכנולוגיות אחרות.

MapR מביא מהימנות, קלות של שימוש לHadoop, ויישומי מסדי נתונים NoSQL בהפצה אחת לHadoop שמוכרת על ידי חברות מחקר עצמאיות כאחד מפרישות Hadoop הטובות ביותר. מוצרי Teradata ומומחיות בBigData הם חיונים ללקוחות MapR רבים והרחבת השותפות מאפשרת לחברות לשלב את Teradata QueryGrid, Teradata Loom, ושירותי ייעוץ Teradata עם הפצת MapR כולל. Teradata שירותי ייעוץ של TD מספקים ארכיטקטורת Hadoop, ניקוי נתונים, שינוי צורת נתונים, ומיומנויות מדע הנתונים שיש ביקוש גבוה לפרויקטי BIGDATA.

השותפות של Teradata עם MapR נוספת מרחיבה את מחויבותה של Teradata לHadoop, ומספקת ללקוחות Hadoop וNoSQL את האפשרויות הטובות ביותר מסוגם כגון MapR עבור פרישות מוכנות-ייצור. השותפות מספקת:

-אחריות יחיד ספק לתמיכה של המערכת האקולוגית המלאה. זאת תאיץ את זמן ההגעה לייצור ללקוחות תוך הפחתת עלויות ומורכבויות. כחלק מהודעה זו, Teradata Connector עבור Hadoop כעת מאושר עם MapR וTeradata ישחרר תמיכה נוספת עבור הפצת MapR כולל Hadoop כשתי חברות אשר מתאמות את מפות הדרכים של המוצר שלהם.
Go-to-market- מהיר ותמיכה מאוחדת. על פי ההסכם, Teradata יוכל למכור ולתמוך בהפצת MapR כולל Hadoop.החברות יקדמו את המוחצר המשותף באמצעות מכירות משותפות ויוזמות שיווק.
-שירותי הכשרה MapR מTeradata. לקוחות רבים רוצים שילוב של BIGDATA ומומחיות Hadoop מTeradata וMapR . TD יספק מומחיות טכנית ושירותים ללקוחות MAPR.. שירותי ייעוץ של Teradata מביאים את כישורי Hadoop וניהול נתונים מקיפים ללקוחות MapR להפצת MapR כולל Hadoop.
הפצת MapR תומכת בפרויקטי Apache Hadoop גדולים ומתפתחים עם פלטפורמה ברמה ארגונית התומכת במערך רחב של שימושים ייצור קריטיים וזמן אמת.

המקור: חברת Teradata. לידיעה המלאה הקישו כאן.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning