bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Teradata פלטפורמת אנליטיקה הרב-עננים , הכריזה על הסכם אסטרטגי לשלוש שנים (SCA) עם AWS.

  AWS ו-Teradata מגדילות הן את שילוב המוצרים והן את הפיתוח עם AWS, ומשיקים תוכניות יציאה לשוק משותפות שנועדו לעזור ללקוחות להגר, לחדש ולהוריד סיכונים במסע האימוץ שלהם בענן באמצעות Teradata Vantage.  חברת Teradata מספקת את פלטפורמת הנתונים המובילה בתעשייה שלה ב-AWS כדי לספק תוצאות עסקיות משפיעות מההתחלה בקנה המידה הארגוני.

היתרונות הצפויים ללקוחות בהסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי כוללים:

אימוץ קל יותר של Teradata Vantage על ידי לקוחות AWS

Teradata ו-AWS משתפים פעולה כדי להפוך את זה לפשוט עבור מגוון רחב של פרסונות - כולל מדעני נתונים, מנתחי נתונים, צוותים עסקיים, IT ו-DevOps - להשתמש ב-Teradata Vantage ב-AWS כדי להעביר, לנהל, להתחבר ולבנות נתונים חדשים עומסי עבודה ויישומים על פני המגוון הרחב של שירותי AWS, בקנה מידה ארגוני בענן.

פתרונות ענן בתעשייה המספקים תוצאות עסקיות משמעותיות

עבור ארגונים המאמצים ענני תעשיית AWS, Teradata ו-AWS משתפים פעולה כדי לספק ארכיטקטורות ייחוס מוכנות לשימוש ומשתמשים במתכונים ספציפיים למקרה הממנפים את העוצמה והמהירות של Teradata Vantage כדי להניע תוצאות עסקיות משפיעות. עם הניסיון המוכח של Teradata בתעשייה, לקוחות בתעשיות מפתח ייהנו מזמן מואץ עד לתובנה העסקית.

שוק נתונים ושיתוף נתונים

Teradata ו-AWS עובדים יחד כדי לקחת את שיתוף הנתונים לשלב הבא. באמצעות אינטגרציה הדוקה עם Teradata Vantage, Amazon Simple Storage Service (Amazon S3), AWS Data Exchange ו-AWS Service Catalog, מוצעת למשתמשים גישה פתוחה לשיתוף נתונים עם פורמטים פתוחים של קבצים ויכולת למנף מספר כלים, טכנולוגיות, מודלים ו נתוני תעשייה כדי לגשת ולעבד נתונים אלה בתוך Teradata Vantage בקנה מידה.

רכישה וחיוב פשוטים דרך AWS Marketplace

Teradata Vantage ממשיכה להיות זמינה ב-AWS Marketplace, ומאפשרת ללקוחות לאחד את הרכישה שלהם של Vantage על ידי הרשמה ישירות דרך AWS ותתרום להורדת התחייבות AWS של הלקוח.

 

המקור: חברת Teradata. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning