התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Qlik® (NASDAQ: קליקטק), חברה מובילה בתחום גילוי נתונים, וJethroData, מנוע SQL-Hadoop המהיר ביותר בשוק, הודיעו היום על שותפות כדי לאפשר בינה עסקית אינטראקטיבית אמיתית על Hadoop.

תוך שמציגה חדשנות גדולה  ומספקת שאילתות פי 100 מהירות יותר, טכנולוגית האינדקס הייחודית של JethroData מאפשרת לחברות באמצעות Hadoop להתחיל בקצירת Big Data שלהם במהירות העסק. JethroData עובד עם QlikView® וקליקטק Sense® כדי לספק גישה אינטראקטיבית למידע בHadoop ישירות, בו מוצגות התוצאות בהדמית קליקטק או לוח מחוונים.

ארכיטקטורה ייחודית מאפשרת בינה עסקית אינטראקטיבית על Hadoop

טכנולוגית האינדקס פורצת הדרך של JethroData מספקת מנוע SQL עם ביצועים גבוהים עבור Hadoop שכולל אינדקס מלא ומבנה עמודים. היא פונה לצורך לאחסן כמויות גדולות של נתונים והצורך בשאילתות במהירות הבזק, יצירת מערכת אחת שמאסנת ומאנדקסת  נתונים בזמן אמת, הפחתת עלויות ומורכבת.

עם היכולת לגשת באופן אינטראקטיבי לנתונים המאוחסנים בHadoop לQlikView וקליקטק Sense, לקוחות יכולים לקבל גישה עתירה ביצועים לBig data  עם כל אפשרויות הניתוח האסוציאטיבית של קליקטק. על ידי השגת גישת ביצועים גבוהה לא מסובכת ללא שליפות נתונים או מאגרי נתונים, משתמשים יכולים לשמור את כל אפשרויות החיפוש האסוציאטיבי של קליקטק, לחקור מידע באופן חופשי ולא להיות מוגבלים למסלול מוגדר מראש של שאלות.

 

המקור: אתר קליקוויו. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning