התחברות

התחברות
x
או
x
הרשמה
x

או

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Qlik הכריזה בכנס השנתי שלה, Qonnections 2016, שנערך באחרונה באורלנדו, על רכישת Industrial CodeBox. הנרכשת עומדת מאחורי תוכנת QVSource ומאפשרת למשתמשי Qlik Sense ו-QlikView ניתוח נתונים ממקורות מבוססי ענן, כגון מדיה חברתית, יישומי תוכנה כשירות (SaaS) וממשקי תכנות יישומים (APIs) מבוססי אינטרנט. סכום הרכישה לא נמסר.

כשותפה של Qlik מאז 2011, מספקת QVSource יותר מ-40 קישורים "היישר מהקופסה" ליישומים ספציפיים בשירותים פופולריים מבוססי אינטרנט, כגון טוויטר (Twitter), פייסבוק (Facebook) וגוגל (Google), כמו גם ליישומים בענן כמו Microsoft Dynamics CRM ו-SugarCRM. מ-Qlik נמסר כי הרכישה תאפשר לה לקצר את הזמן להפקת ערך ותגדיל את התשואה על ההשקעה בפלטפורמה שלה, בכך שתאפשר ללקוחות לכלול נתונים ממקורות אינטרנטיים על מנת להפיק עוד תובנות.

רוב העסקים מסתמכים כיום באופן ניכר על אפליקציות אינטרנט ושירותי ענן כגון Google Analytics ו-Salesforce. יחד עם המגמה הגוברת של שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כאמצעי תקשורת, משמעות הדבר היא שחלק גדל והולך מנתוני החברה מאוחסן באופן מקוון על ידי ספקי שירותים.

לאור התנופה הגוברת של גילוי נתונים ארגוניים (Enterprise Data Discovery), יותר ויותר לקוחות של Qlik זקוקים לפתרון אחד, הכולל גם שירותים מבוססי ענן, כדי לראות את הסיפור השלם של הנתונים. שירות Qlik Connectors מסוגל כעת לתקשר באופן אינטואיטיבי עם מספר גדל והולך של שירותים ומקורות נתונים מקוונים, בנוסף לנתונים הנשמרים באתר הלקוח, באפליקציות, בגיליונות עבודה ומקורות מותאמים. את כל הנתונים האלה, חיצוניים ופנימיים, אפשר להזין לפלטפורמת האנליטיקה החזותית Qlik ולנתח אותם במקום אחד.

המקור: אתר אנשים ומחשבים. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning