bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

 MongoDB,  פלטפורמת מסדי הנתונים  הודיעה על סדרת שיפורי מוצר מהפכניים / עדכונים אלה כוללים את ההשקה והזמינות הכללית של MongoDB 5.0 .

 בין החידושים הבולטים:

  • אוספי סדרת זמן מקוריים, cluster index ופונקציות חלונות מקלים על עלות מהירה ונמוכה יותר לבנות ולהפעיל יישומים כמו IoT וניתוח פיננסי ולהעשיר את נתוני הארגון במדידות סדרות זמן.
  • חלוקה מחדש של נתונים חלקים: מאפשר למשתמשים לשנות את shard key עבור אוספים.
  • תאימות יישומים עתידיים: מפתחים יכולים כעת להגן על היישומים שלהם בעתיד באמצעות ממשק ה- API שאינו מבוסס גרסא. 
  • בקרות פרטיות מרובות עננים: הצפנת רמת השדה הייחודית בצד הלקוח (FLE) של MongoDB מביאה כעת כמה מהבקרות החזקות ביותר בנושא פרטיות נתונים לאשכולות מרובי עננים. 

שיפורים נוספים:

  • חיפוש בAtlas כולל כעת ציון פונקציות המאפשר למשתמשים ליישם נוסחאות מתמטיות על שדות במסמכים כדי להשפיע על הרלוונטיות שלהם, כגון פופולריות או מרחק. משתמשים יכולים גם כעת להגדיר אוספים של מילים נרדפות לאינדקס חיפוש מסוים. על ידי שיוך מונחים דומים זה לזה, משתמשים יכולים להגיב למגוון רחב יותר של שאילתות שיזמו משתמשים באפליקציות.
  • MongoDB Realm תומך כעת במנוע המשחק Unity. משתמשים יכולים כעת להשתמש ב- Realm לאחסון נתוני משחק, כמו ציונים וסטטיסטיקה של שחקנים, ולסנכרן אותם באופן אוטומטי בין מכשירים.
  • תרשימי MongoDB משולבים כעת ב- Atlas Data Lake. משתמשים יכולים כעת לדמיין בקלות נתונים עשירים המאוחסנים ב- Amazon AWS S3 ללא כל תזוזת נתונים, שכפול או שינוי. על ידי הוספת Atlas Data Lake כמקור נתונים בתרשימים, המשתמשים יכולים לגלות תובנות עמוקות ומשמעותיות יותר בזמן אמת.

המקור: חברת MongoDB בכתובת הזאת.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning