bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Elastic, החברה שעומדת מאחורי Elasticsearch ו- Elastic Stack, הודיעה כי חתמה על הסכם סופי לרכישת Cmd, מובילה בתחום זיהוי ותגובה תשתית (IDR) כדי לתת ללקוחות עומק נראות לעומסי העבודה בענן ולבצע זיהוי ומניעה של  נתונים מבוססי ענן.

 יחד עם ההכרזה האחרונה של Elastic על רכישת build.security jcr חברת CMD תוסיף יכולות אבטחת זמן ריצה ל- XDR Elastic Limitless, תאחד מידע אבטחה וניהול אירועים (SIEM), נקודת קצה ואבטחת ענן-משלב בנייה, זמן פריסה ועד זמן ריצה. , הכל בפלטפורמת חיפוש אחת.

Elastic Security מספק נראות ברמת Kernel למערכות לינוקס, כמו גם יכולות הגנה רבות על לינוקס כגון מניעת תוכנות זדוניות וכללי לינוקס מתקדמים של MITER ATT & CK. עם Cmd, Elastic תרחיב את יכולות האבטחה שלה לעומסי עבודה של יישומי זמן ריצה באמצעות ענן באמצעות טכנולוגיית Berkeley Packet Filter (eBPF) מורחבת.

כמוביל ב- eBPF, Cmd מספקת נראות מעמיקה וביצועית בעומסי עבודה בענן, ומאפשרת למפתחים לחדש במהירות ולספק תוצאות נראות ואבטחה חדשות לגמרי למשתמשים. eBPF חוללה מהפכה כיצד ארגונים מתבוננים ומגנים על עומסי עבודה בענן ומהווים אבן יסוד לצפייה יעילה, בטוחה ומקיפה עבור לינוקס.

Elastic תשלב את איסוף הנתונים וההגנה המקומית בענן של Cmd באמצעות eBPF ישירות בסוכן Elastic, ותשלב את חוויית המשתמש החדשנית וההתאמה של המטפל ואת זרימות העבודה ישירות לקיבאנה.

לקוחות Elastic ייהנו מיכולות האבטחה המקומיות בענן של Cmd, בעוד של לקוחות Cmd יוכלו להנות מ- XDR של Elastic Limitless, כולל מאות זיהוי נתון ומודלים של למידת מכונה הממופים ל- MITER ATT & CK, זרימות עבודה מובנות במקרה, אבטחת לקוחות. ב- Windows ו- macOS, ומניעת תוכנות זדוניות ב- Linux.

המקור Elastic בקישור הזה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning