bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Elastic, החברה שעומדת מאחורי Elasticsearch וה- Elastic Stack, הכריזה על שילובים מורחבים עם Google Cloud.

שימוש ב- Google Cloud Dataflow, שירות ה- ETL  המקורי של גוגל, שרותי שילוב חדשים מאפשרים ללקוחות לצרוך נתונים במהירות ובבטחה ישירות לפריסות הענן האלסטי שלהם, ושילוב חדש של Google Firestore מוסיף יכולות חיפוש לנייד ולרשת של Google Firebase .

מ- Google Cloud Console, לקוחות יכולים כעת לצרוך נתונים מ- Google Cloud Storage (GCS), Google BigQuery ו- Google Pub/Sub ל- Elastic באמצעות תבניות Google Dataflow. תבניות Google Dataflow מאפשרות ללקוחות לפשט את ארכיטקטורת צינורות הנתונים שלהם ולמנוע תקורות תפעוליות הקשורות להתקנה ולניהול של סוכן. היכולת זמינה לכל משתמשי ה- Elastic Stack ב- Elastic Cloud, Elastic Cloud ב- Google Cloud Marketplace או בסביבות המנוהלות עצמית.

Google Cloud Storage (GCS)

מפתחים, מהנדסי אמינות אתרים ומנתחי אבטחה שמשתמשים ב- GCS לאחסון יומנים ואירועים שנוצרים מיישומים ותשתיות ב- Google Cloud יכולים כעת לצרוך נתונים מ- GCS ל- Stack Elastic ישירות ממסוף הענן של Google כדי לפתור בעיות, לפקח ולחפש אבטחה. חריגות ביישומים ובתשתיות שלהם.


Google BigQuery

קליטת נתונים פשוטה מטבלאות BigQuery ותצוגות ל- Elastic מאפשרת ללקוחות לשלוח נתונים מטבלאות BigQuery ותצוגות אל Elastic ממסוף הענן של Google מבלי להתקין משלוחי נתונים או כלי ETL. לקוחות יכולים למנף את יכולות החיפוש החזקות של Elasticsearch, להצטרף למערכות נתונים ממקורות שונים, לבצע ניתוח נתונים ולדמיין את הנתונים שלהם ב- Kibana, כלי הדמיית הנתונים המקורי של Elastic.


Google Pub/Sub


תבנית חדשה של Dataflow של Google עבור Pub/Sub מספקת ללקוחות את האפשרות להזרים אירועים ויומנים משירותי Google Cloud כגון Google Cloud Audit, VPC Flow או חומת אש ל- Elastic מבלי להקים מחשב וירטואלי או להתקין משלוחי נתונים.

Elastic הציגה גם תוסף חדש לחיפוש אפליקציות Elastic עבור Google Cloud Firestore כדי לספק חוויות חיפוש עוצמתיות וניתנות להרחבה עבור יישומי Google Firebase לנייד ולרשתות. לקוחות יכולים למנף כוונון רלוונטיות מתקדמת כדי להתאים אישית את תוצאות החיפוש לנתוני האפליקציות שלהם ב- Firebase ולספק חוויית חיפוש מעודנת יותר. בנוסף, ניתוח Elastic App Search מספק חשיפה מלאה להתנהגות ומגמות החיפוש, ומאפשר ללקוחות למדוד ולכוון את החיפוש ככל שהדרישות שלהם משתנות.

 

המקור: חברת Elastic. לידיעה המלאה הקישו כאן.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning