Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

(Cloudera), ספקית הפלטפורמה המודרנית המובילה ללמידה ממוחשבת ולניתוח מתקדם, הודיעה על שחרורו של Cloudera Altus, פלטפורמה כשירות ( PaaS) המציעה אופן קל יותר להפעיל יישומים בקנה מידה גדול וכן עיבוד נתונים על ענן ציבורי.

שירות Altus הראשוני מסייע למהנדסי נתונים להשתמש בתשתיות לפי דרישה כדי להאיץ את היצירה וההפעלה של צינורות נתונים אלסטיים המפעילים יישומים מתוחכמים מבוססי נתונים.

יישומים הנדסת נתונים כמו ETL  הם לעתים קרובות עומסי בעלי עומסי עבודה גדולים, מכווני אצווה הפועלים במשך תקופה קבועה של זמן ועוזרים לחברות לחלץ תובנות קריטיות מנתונים גולמיים. ארגונים יכולים לקבל יתרונות משמעותיים גמישות ויעילות על ידי הפעלת צינורות אלה על תשתית אלסטית. ארגונים רוצים למנף תשתית ענן לצד כלים מוכרים וטכנולוגיים לעיבוד נתונים בקנה מידה גדול.

השירות Cloddera Altus Data Engineering מפשט את הפיתוח והפעולה של צינורות נתונים אלסטיים;. Altus גם מקטין את הסיכון הכרוך בהעברות ענן. הוא מספק למשתמשים כלים מוכרים המצוידים בשירות פלטפורמה פתוח, מאוחד, ברמה ארגונית, שמספק אחסון, מטה-נתונים, אבטחה וניהול באמצעות יישומים מרובים להנדסת נתונים.

קלודרה עושה את זה קל, חסכוני ונוח לפריסת עומסי עבודה אלה על ספקי ענן, כגון Amazon Web Services (AWS), תוך ניצול גמישות בענן, אחסון בעלות נמוכה ואפשרויות מחשוב, והקצאה מהירה כדי לספק נתונים מודרניים.שירות זה יכול להתמודד גם עם הבעיות העסקיות המאתגרות ביותר. חנויות אובייקטי ענן כגון Amazon Simple Storage Service (אמזון S3) הופכות פופולריות יותר ויותר הודות לגמישותן, למדרגיות שלהן ולמחירן הנמוך יחסית.

על פי IDC, פריסות ענן ציבוריות עומדות כעת על 12% מכלל שוק התוכנה העולמי לניתוח עסקי וצפויות לצמוח ב -25% עד 2020 [1]. Cloud היא אחת מסביבות הפריסה המתפתחות במהירות הרבה ביותר עבור לקוחות Cloudera, ואלטוס מקלה על אי-פעם להפעיל את עומסי העבודה של הנדסת הנתונים בענן.

התכונות והיתרונות של Altus כוללים:

--שירות מנוהל לצינורות נתונים אלסטיים - Cloudera Altus הוא PaaS המאפשר למהנדסי נתונים לספק בקלות ובמהירות את Apache Spark, Apache Hive, Hive on Spark, ואת יכולת MapReduce2 בתשתית ענן. Altus מציג הגדרות אשכול ברירת מחדל חכמות וסביבות שמפחיתות באופן דרמטי את זמני הפריסה של פעולות אשכול, פעולות אוטומטיות כמו הקצאת אשכול, קביעת תצורה וסיום.
--עומס עומס - Cloudera Altus מתמקדת בצנרת נתונים ולא באשכולות או בתשתיות, כך שמשתמשים יכולים בקלות לשלוח, לשכפל ולפתור בעיות בצינורות עם תשומת לב מינימלית לתשתית הבסיסית.
-- אין Data Silos- שירות Altus נתונים הנדסה מאפשר למהנדסי נתונים לרוץ ישירות ולקורא ולכותב ולאחסן אובייקטים בענן כמו גם שאר פלטפורמת Cloudera. נתונים אלה זמינים מיידית לשימוש על ידי עומסי עבודה אחרים של Cloudera ללא צורך בשכפול נתונים, ETL או שינויים בתבניות קבצים. בכך משתמשים יכולים בקלות רבה יותר לשלב הנדסת נתונים לתוך הנתונים שלהם .
תאימות לאחור וניידות פלטפורמה - Altus תומך בגרסאות מרובות של CDH, פלטפורמת הקוד הפתוח הנפוץ ביותר בתעשייה. משתמשים יכולים להעביר בקלות עומסי עבודה אל הענן וממנו ללא צורך לשנות את היישומים שלהם. בגלל CDH הוא תואם לאחור על פני גרסא קודמת. לקוחות יכולים לרתום את החדשנות האחרונה של קוד פתוח עבור נתונים גדולים בApache .
ניהול עומס עבודה מובנה - Altus ממכן ומפשט את הנושאים התפעוליים הנפוצים הקשורים לצינורות נתונים אלסטיים עם ניהול עומס עבודה. משתמשים יכולים לפתור בעיות של משימות שנכשלו עם או בלי אשכולות או תשתיות המחשוב הנוכחות. בנוסף, עומס העבודה של אלטוס מעיד על סטיות ביצועים משמעותיות ומציע ניתוח שורש. בכך לקוחות יכולים להפעיל את קווי הנתונים שלהם עם אמינות גבוהה יותר ועלות נמוכה יותר.
ההשקה הראשונית של Cloudera Altus כוללת תמיכה ב- Apache Spark, Apache Hive ב- MapReduce2, ו- Hive on Spark. זמין היום ברוב שירותי אמזון באינטרנט.

 

לידיעה המלאה, הקישו כאן

הדף שלנו בפייסבוק

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning