התחברות

x
יצירת חשבון
x

קליק אחד ואתם מחוברים. מהיר .קל .מאובטח.

חדש בפורומים

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

אירועים קרובים

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

הדף שלנו בפייסבוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Hortonworks, מובילה עולמית בפתרונות Hadoop Big Data המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, דורגה כמובילה ב-Big Data Warehouse Report שיצא לאור ביוני על ידי חברת המחקר המובילה פורסטר (Forrester Research).

על פי פורסטר, ארגונים מודרניים מבינים שה-Data Warehouse המסורתי אינו מספק להם את הדרישות החדשות והמתקדמות של הטכנולוגיה העכשווית, במיוחד כאשר הארגון זקוק להזרמת מידע באופן מהיר, אנליטיקות בזמן אמת, קבצי מידע גדולים ומורכבים ועוד.

על פי הדו"ח, הפתרון של Hortonworks מספק לארגון תובנות עסקיות מכל סוגי המידע שיש לו – גם מידע הנמצא בתנועה מה-Data Warehouse החוצה ( Data in motion) וגם ממידע הנמצא במצב סטטי ב-Data Warehouse (קרי Data in Rest).

בזכות טכנולוגית הקוד הפתוח, Hortonworks ממשיכה לפתח באופן תמידי את פתרונותיה באמצעות שיתוף פעולה מלא עם הגורמים המובילים את עולם המידע . החברה מספקת פתרון מהיר וסקלאבילי עליו ניתן להטמיע את ה-Hortonworks בענן או On Premise.

HDP (ר"ת Hortonworks Data Platform) הינו פתרון ה-Hadoop היחידי המותאם לארגוני אנטרפרייז ומספק להם את רמת האבטחה והמהירות הדרושה להם.

HDP הינו פלטפורמת מידע המאפשרת לארגונים לעבד נתונים רבים במספר פלטפורמות במקביל תוך כדי שהוא מספק אבטחה ברמה גבוהה, ביצועים והתאמה לחוקי הרגולציה. HDP מספק לארגוני אנטרפרייז פתרון Hadoop כולל אנליטיקות איכותיות, תמיכה בזמן אמת בשימוש רב ביישומים ארגוניים, שמירה על המידע בזמן היותו ב-Data Warehouse ועוד.

Hortonworks מעסיקה כ-1,000 עובדים ב-17 מדינות בעולם והיא מדורגת על ידי חברת המחקר פורסטר כמובילה בתחום ה-Hadoop.

המודל העסקי של החברה דומה למודל לזה של רד-האט (Red Hat), שמטריקס היא מפיצתה בישראל, והוא מבוסס על רכישת מנויים. Hortonworks הנה ה-Contributor המרכזי של פרויקט ה-Hadoop, ומכאן ההובלה של החברה בתחום, בדומה להובלה של רד-האט בפרויקט ה-Linux.

לדברי מוטי הדס, סמנכ"ל במטריקס מוצרי תוכנה, "ארגוני האנטרפרייז הגיעו למסקנה שהצפת המידע בעידן האינטרנט של הדברים והטרנספורמציה הדיגיטלית, מצריכה גישה חדשה לארכיטקטורת המידע".

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning