Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

 Google Cloud ו- Databricks הכריזו על שותפות חדשה להעברת Databricks בקנה מידה גדול ב- Google Cloud.

במסגרת השותפות, ארגונים יכולים כעת להשתמש במאגרי נתונים כדי ליצור Lakehouse המסוגל להנדסת נתונים, DS, ML ואנליזה ברשת הגלובלית, הסקלבילית והאלסטית של Google Cloud. מאגרי נתונים בענן של גוגל ישתלבו עמוק בפלטפורמה הפתוחה של גוגל BigQuery וימנפו את מנוע ה- Google Kubernetes (GKE), מה שיאפשר ללקוחות לפרוס את מאגרי המידע בסביבת ענן עם Containers לראשונה. בעזרת פתרון משולב זה, ארגונים יכולים לפתח תובנות מונעות AI, לאפשר קבלת החלטות מושכלת ובסופו של דבר להאיץ את השינויים הדיגיטליים שלהם באמצעות יישומים מונעי נתונים.

מאגרי נתונים בענן Google משולבים היטב עם BigQuery של גוגל, ומעניקים ללקוחות את חופש הבחירה והגישה לבחירתם בשירותי ניתוח הנתונים. עם שילוב זה, עסקים יכולים להרחיב את יכולות ה- Lake Databricks הקיימות שלהם, הפועלות כעת ב- Google Cloud, ויכולים למנף  את Google BigQuery לצורך ניתוח, ובסופו של דבר לפשט את השקעות הנתונים שלהם, להגדיל את השימוש וליצור מודלים עסקיים חדשים ומונעים נתונים.

שילובים ייחודיים בין מסדי נתונים ל- Google Cloud כוללים:

שילוב הדוק של מאגרי מידע עם פתרונות הניתוח של גוגל ענן, מאפשר ללקוחות להרחיב בקלות תובנות מונעות AI על פני אגמי נתונים, מחסני נתונים וכלי בינה עסקית מרובים.

מחברים שנבנו מראש לשילוב חלק ובמהירות של מסדי נתונים עם BigQuery, אחסון בענן של גוגל, Looker ו- Pub / Sub.

אימון מודלים מהיר וניתן להרחבה עם פלטפורמת AI באמצעות זרימות העבודה של הנתונים שנוצרו במאגרי נתונים, ופריסה פשוטה של ​​מודלים המובנים במאגרי נתונים באמצעות חיזוי פלטפורמת AI.

Databricks ו- Google Cloud חולקים מחויבות לחדשנות פתוחה ותוכנת קוד פתוח. במסגרת שותפות חדשה זו, שתי החברות ימשיכו לתמוך בקהילת הקוד הפתוח, לעודד חדשנות ושיתוף פעולה פתוח, ולהקל על לקוחות משותפים לבנות על טכנולוגיות קוד פתוח.

כדי לקרוא עוד, אנא הכנסו ללינק הזה.

הדף שלנו בפייסבוק

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning