bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

AWS הודיעה על הזמינות הכללית של Amazon QuickSight Q, יכולת חדשה ב- Amazon QuickSight המעניקה לכל אחד בארגון את היכולת לשאול שאלות עסקיות באמצעות שפה טבעית ו לקבל תשובות מדויקות עם ויזואליזציות רלוונטיות שעוזרות להם לקבל תובנות מהנתונים.

 אמזון QuickSight Q אינו תלוי בלוחות מחוונים או דוחות שנבנו מראש לצורך הצגת ויזואליזציות, מה שמסיר את הצורך של אנליסטים של בינה עסקית (BI) לעדכן לוח מחוונים בכל פעם שעולה שאלה עסקית חדשה, כך שכל אחד יכול לשאול את שאלותיו ולקבל תשובות ויזואליות תוך שניות. . לקוחות יכולים לחדד בקלות את הדרך שבה אמזון קוויקסייט Q מבינה שאלות (וכך מייצרת תשובות) בעזרת עורך קל לשימוש, המסיר את הצורך בהכנת נתונים מורכבת לפני שמשתמשים יכולים לשאול שאלות של נתונים בשפה טבעית. אמזון QuickSight Q משתמשת בלמידת מכונה כדי לפרש את כוונת השאלה ולנתח את הנתונים הנכונים כדי לספק תשובות מדויקות לשאלות עסקיות במהירות. Amazon QuickSight Q מספקת גם הצעות להשלמה אוטומטית של ביטויי מפתח ומונחים עסקיים ומבצעת אוטומטית בדיקת איות והתאמת ראשי תיבות/מילים נרדפות, כך שמשתמשים לא צריכים לדאוג לגבי שגיאות הקלדה או לזכור את תנאי העסק המדויקים לנתונים שלהם. אין התחייבויות מראש לשימוש ב- Amazon QuickSight Q, והלקוחות משלמים רק על מספר המשתמשים או השאילתות.

חברות רוצות להיות מונעות נתונים יותר בקבלת ההחלטות שלהן, אך עלותן ומורכבותן של פתרונות BI מסורתיים אוסרות על רוב החברות להעלות את הנתונים שלהן לעבודה בדרכים משמעותיות. לדוגמה, חברות ירצו לגבות החלטות במהירות גבוהה עם תובנות מהנתונים שלהן, כמו האם להתאים מחירים על סמך מגמות בזמן אמת. כדי להתמודד עם אתגר זה, לקוחות רבים משתמשים באמזון QuickSight, שירות BI הניתן להרחבה, נטול שרתים, הניתן להטמעה ולמידת מכונה, שנבנה עבור הענן שמקל על יצירה ופרסום מהיר של לוחות מחוונים BI אינטראקטיביים. לקוחות אוהבים את היכולת של אמזון קוויקסייט לפרש ולתאר באופן אוטומטי מה הנתונים בלוח המחוונים של BI בשפה פשוטה, אך לקוחות אלה רוצים גם את היכולת של כל משתמש לשאול שאלות עסקיות של הנתונים שלו בשפה פשוטה ולקבל תשובות מדויקות והדמיות רלוונטיות. בעוד שחלק מכלי ה- BI והספקים ניסו לפתור אתגר זה, הגישות הקיימות דורשות מצוותי BI להשקיע חודשים בהכנתם ובמודלו של נתונים מראש, או להקריב דיוק ורלוונטיות למהירות קבלת הדמיות מהר יותר. אף אחד מההחלפות הללו אינו אידיאלי ללקוחות שפשוט רוצים תובנה רלוונטית ביותר מהנתונים שלהם במהירות.

Amazon QuickSight Q נותן לכל אחד גישה לניתוחים עוצמתיים עם היכולת לשאול שאלות עסקיות של הנתונים שלו בשפה טבעית ולקבל תשובות מדויקות עם הדמיות רלוונטיות תוך שניות. כדי לשאול שאלה, משתמשים פשוט מקלידים אותה ב- Amazon QuickSight Q. כשהמשתמשים מתחילים להקליד את השאלות שלהם בשפה טבעית, אמזון QuickSight Q מספק הצעות להשלמה אוטומטית של ביטויי מפתח ומונחים עסקיים, כך שמשתמשים משתחררים מדאגות בנוגע להקלדות או לזכור את מונחים מדויקים בנתוני העסק. אמזון QuickSight Q משתמשת בלמידת מכונה (עיבוד שפה טבעית, הבנת סכמה וניתוח סמנטי ליצירת קוד SQL) כדי להבין אוטומטית את המשמעות והקשרים בין הנתונים העסקיים, ומספקת למשתמשים תשובות מדויקות והדמיות רלוונטיות בתגובה לשאלות תוך שניות - שחרור BI צוותים מהמשימה הגוזלת זמן של עדכון חישובים, ויזואליות, דוחות ולוחות מחוונים בכל פעם שמשתמש יש שאלה חדשה. עורך קל לשימוש מאפשר ללקוחות לשפר את האופן שבו אמזון QuickSight Q מבין שאלות, ומסיר את הצורך בהכנת נתונים מורכבת לפני שמשתמשים יכולים לשאול שאלות של נתונים בשפה טבעית. מכיוון שאמזון QuickSight Q אינה תלויה בלוחות מחוונים ודוחות מוכנים מראש, משתמשים יכולים לחקור את כל הנתונים שלהם ואינם מוגבלים לשאול רק שאלות ספציפיות, ולספק למשתמשי הקצה את התובנה הדרושה להם תוך שניות.

המודלים של למידת מכונה שמפעילים את Amazon QuickSight Q מאומנים מראש על נתונים מתחומים שונים (דיווחי מכירות, מודעות ושיווק, שירותים פיננסיים, שירותי בריאות וניתוחי ספורט), כך שהם יכולים גם להבין שפה עסקית מורכבת ולספק תשובות מדויקות והדמיות. לדוגמה, משתמשי מכירות יכולים לשאול, "איך מעקב המכירות שלי מול המכסה?" או לקוחות קמעונאיים יכולים לשאול, "מהם המוצרים המובילים שנמכרים שבוע אחר שבוע לפי אזור?" אמזון QuickSight Q נותן לצוותי BI תובנה לגבי השאלות שמשתמשי הקצה רוצים בתשובה בתדירות הגבוהה ביותר, כך שהם יכולים לבצע שיפורים במודלי הנתונים ולוח המחוונים שלהם. גם Amazon QuickSight Q משתפר ללא הרף לאורך זמן על סמך המשפטים להשלמה אוטומטית שמשתמש בוחר. עם אמזון QuickSight Q, אפילו המשתמשים הכי לא טכניים בארגון יכולים כעת לשאול בקלות שאלות של נתונים בשפה טבעית ולקבל תשובות ויזואליות תוך שניות, מה שמספק לכל אחד את היכולת להפיק תועלת מהדמיות BI ומאפשר לארגונים להפיק תועלת רבה יותר העסק תובנות מציעה אמזון QuickSight Q.

 

המקור בלינק הזה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning