הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

חברת SAP הכריזה  כי מהדורת Express של פלטפורמת SAP HANA זמינה בחנות Docker, ב- Google Cloud Launcher, ב- Huawei Cloud וב- Microsoft Azure Marketplace, וכן ב- SAP Store, כך ניתן למפתחים מבחר רחב של ספקי ענן כדי לנצל בקלות את SAP HANA Express, מסד נתונים מובנה בשוק ובפלטפורמת פיתוח יישומים.


ההודעה התקבלה בכנס SAP TechEd, שהתקיים 25-29 בספטמבר 2017 בלאס וגאס.

"מעולם לא היה קל יותר לקהילות הפיתוח הענקיות המשתמשות בעננים ציבוריים כדי לחוות את כוחה של SAP HANA", אמר דניאל שנייס, סגן נשיא בכיר וראש הפיתוח העולמי של SAP HANA, SAP. "מהדורת הExpress  מתוכננת כך שמפתחים יכולים להתחיל במהירות לבנות יישומים מבוססי נתונים רבי עוצמה המספקים תובנות בלתי צפויות מנתונים חיים, תוך שימוש בשפת התכנות שלהם. נמשיך להרחיב את אפשרויות הענן עבור SAP HANA, ומציע למפתחים את הגמישות לבחור את פלטפורמת הענן שהם מעדיפים ".

עם אלפי מפתחים באמצעות SAP HANA, מהדורת הexpress מאז הכרזתה  בספטמבר 2016, נהפכה לבחירה פופולרית עבור מפתחי יישומים המבקשים לעבד מגוון רחב של נתונים ואלגוריתמים בזיכרון. הם משתמשים במהדורה המהירה כדי לבנות אפליקציות חכמות ופתרונות אנליטיים שיכולים לשלב באופן ייחודי עיבוד אנליטי של עיבוד טרנזקציות ומתקדמות על עותק יחיד של נתונים מכל מקום.

המקור: חברת SAP. לידיעה המלאה, הקישו כאן.