הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

חברת SAP הודיעה על הרחבתה של SAP Leonardo Machine Learning Foundation שלה, המבוססת על פלטפורמת SAP Cloud, עם שלוש יכולות עיקריות: שירותים מוכנים לשימוש, שירותים הניתנים להסבה חוזרת והמודל הבא שלך. ההודעה נערכה ב- SAP TechEd ברצלונה, שהתקיימה ב -14 בנובמבר.

לקוחות, שותפים ומפתחים יכולים כעת להסתמך על שירותים נוספים מוכנים לשימוש, כגון זיהוי תווים אופטי (OCR) וחיזוי סדרות זמן רב-ממדיות, כדי לחזות את המחיר האופטימלי למוצר, לדוגמה.

בנוסף, SAP Leonardo Machine Learning Foundation מאפשרת ללקוחות ולשותפים להתאים מודלים גנריים עם נתונים ספציפיים לחברה. ניתן לסדר מחדש את שירות סיווג התמונות החדש כדי לזהות אובייקטים ספציפיים ללקוח כגון מוצרים, רכיבים או חלקי חילוף.

שימוש בשירותים מוגדרים מראש או במודלים מאופיינים מחייב ניסיון מינימלי בלמידה בלבד.

"SAP לאונרדו מכונת למידה קרן מעביר אינטליגנציה דיגיטלית לידי כל הלקוחות, שותפים ומפתחים - אם הם רק מתחילים או כבר יש ייעודי צוותי מדע נתונים. אנו שואפים לספק הנפקות כי הם הכי קל לשימוש ויש להם את ההשפעה הגדולה ביותר על חברות ", אמר מרקוס נוגה, ראש הלמידה מכונה, SAP.

לקוחות ושותפים עם צוותי הנתונים שלהם יכולים כעת לפרוס ולהפעיל את המודלים המותאמים אישית שלהם על סמך מודלים של TensorFlow מ- Google LLC על SAP Leonardo Machine Learning Foundation. משתמשים מתקדמים אלה יכולים ליהנות מפעילות הדדית חלקה עם SAP Cloud Platform כדי לנצל את המדרגיות, האמינות והאבטחה של הפלטפורמה.

 

לפרטים נוספים, חברת SAP. לידיעה המלאה הקישו כאן.