הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Snowflake , חברת Data Cloud, הודיעה באירוע Snowday שלה כי מדעני נתונים, מהנדסי נתונים ומפתחי אפליקציות יכולים כעת להשתמש ב-Python - שפת התכנות הצומחת הכי מהר - באופן מקורי בתוך Snowflake כחלק של Snowpark, מסגרת המפתחים של Snowflake. עם Snowpark for Python,

מפתחים יוכלו לשתף פעולה בקלות על נתונים בשפה המועדפת עליהם. יחד עם זאת, הם יכולים למנף את האבטחה, הממשל והביצועים האלסטיים של הפלטפורמה של Snowflake לבניית צינורות, יישומים ותהליכי עבודה ניתנים להרחבה ומותאמים. Snowpark for Python נמצא כעת בתצוגה מקדימה פרטית.

מפתחים רוצים גמישות בעבודה עם נתונים, סביבות פשוטות יותר הדורשות פחות עבודה אדמיניסטרטיבית ותחזוקה וגישה מיידית לנתונים שהם צריכים. Snowpark מביא את שפות התכנות המועדפות לנתונים ל-Snowflake. עם Snowpark, מפתחים יכולים לפתוח את קנה המידה והביצועים של המנוע של Snowflake, ולמנף ממשל ובקרות אבטחה מקוריות המובנות בפלטפורמה הקלה לשימוש של Snowflake. בנוסף לשפות נוספות Snowpark תומך כעת ב-Python, מה שמאפשר למשתמשים להיות שפות שונות ומשתמשים שונים שכולם עובדים יחד נגד אותם נתונים עם מנוע עיבוד אחד, ללא צורך להעתיק או להעביר את הנתונים.

כתוצאה מהשותפות שהוכרזה לאחרונה עם Anaconda, משתמשי Snowflake יכולים כעת לגשת בצורה חלקה לאחת המערכות האקולוגיות הפופולריות ביותר של ספריות קוד פתוח של Python, ללא צורך בהתקנות ידניות ובניהול תלות בחבילות. האינטגרציה יכולה לתדלק שיפור פרודוקטיביות עבור מפתחי Python. תוכנית Snowflake המואצת שהושקה לאחרונה של Snowflake תומכת גם בלקוחות עם גישה למספר יכולות ואינטגרציות של שותפים מוכנים מראש, ישירות מתוך חשבון Snowflake שלהם.

כדי לקרוא עוד, אנא הכנסו לכתבה המקורית בכתובת הזאת.