הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Snowflake, חברת Data Cloud, הודיעה היום על השקת מוצר חדש בתחום אבטחת הסייבר המאפשר לצוותי אבטחת סייבר להגן טוב יותר על הארגונים שלהם באמצעות ענן הנתונים.

באמצעות הפלטפורמה של Snowflake ומערכת אקולוגית נרחבת של שותפים המספקים יכולות אבטחה עם יישומים מחוברים, צוותי אבטחת סייבר יכולים להשיג במהירות נראות ואוטומציה בקנה מידה של  ענן.

עם המוצר החדש של אבטחת הסייבר של Snowflake, לקוחות מקבלים גישה לעוצמה ולגמישות של הפלטפורמה של Snowflake לטיפול מקורי בקבצי לוג מובנים, חצי מובנים ובלתי מובנים. לקוחות יכולים לאחסן ביעילות שנים של נתונים בנפח גבוה, לחפש עם משאבי מחשוב ניתנים להרחבה לפי דרישה, ולקבל תובנות באמצעות שפות אוניברסליות כמו SQL ו-Python, שנמצאות כעת בתצוגה מקדימה פרטית. עם Snowflake, ארגונים יכולים גם לאחד את נתוני האבטחה שלהם עם נתונים ארגוניים במקור אחד של אמת, מה שמאפשר לנתונים הקשריים ממערכות משאבי אנוש או מלאי נכסי IT לייעד איתור וחקירות להתראות נאמנות גבוהה יותר, ולהריץ שאילתות מהירות על כמויות אדירות של נתונים. צוותים משיגים נראות אחידה על פני עמדת האבטחה שלהם, ומבטלים ממגורות נתונים ללא עלויות קליטת נתונים או עלויות שמירה. מעבר לזיהוי ותגובה של איומים, עומס העבודה של Cybersecurity תומך במגוון רחב של מקרי שימוש כולל תאימות לאבטחה, אבטחת ענן, זהות וגישה, ניהול פגיעות ועוד.

Snowflake משקיעה רבות במערכת האקולוגית הנרחבת שלה של שותפים כדי לשנות את תעשיית האבטחה ולאפשר ללקוחות לבחור יישומים מהזן הטוב ביותר המתאימים לצרכיהם. Snowflake משתלב עם שותפים כולל Hunters, Panther Labs ו-Securonix כדי לספק יכולות אבטחת סייבר מובילות בתעשייה ללקוחות עם Data Cloud באמצעות יישומים מחוברים.

ארכיטקטורת האבטחה המודרנית של Snowflake מאפשרת ללקוחות להשיג שליטה בנתונים שלהם, למנף תוכן ויכולות אבטחה מובנות מראש על גבי סביבות Snowflake הקיימות שלהם, ולהשתמש בעותק יחיד של נתונים על פני מקרי שימוש באבטחת סייבר. עם ענן הנתונים של Snowflake, יישומים מחוברים משולבים היטב ונתונים מספקים ב- Snowflake Data Marketplace, Snowflake היא חלוצה בארכיטקטורה סטנדרטית חדשה עבור צוותי אבטחה המחפשים להשיג את יעדי האבטחה שלהם.

המקור: חברת Snowflakes. לידיעה המלאה, הקישו כאן.