הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

אורקל הודיעה כי MySQL HeatWave זמין בשירותי האינטרנט של אמזון (AWS).

MySQL HeatWave הוא השירות היחיד המשלב OLTP, ניתוח, למידת מכונה ואוטומציה מבוססת למידת מכונה בתוך מסד נתונים MySQL יחיד. משתמשי AWS יכולים כעת להפעיל עומסי עבודה של עיבוד עסקאות, ניתוח ולמידת מכונה בשירות אחד, מבלי להידרש לשכפול ETL גוזל זמן בין מסדי נתונים נפרדים כגון Amazon Aurora לעיבוד עסקאות ו-Amazon Redshift או Snowflake ב-AWS לניתוח ו-SageMaker ללמידת מכונה.

כחלק מההכרזה, אורקל גם מציגה כמה יכולות  חדשות עבור MySQL HeatWave ב-AWS.

  • ביצועים וביצועי מחיר ללא תחרות: MySQL HeatWave ב-AWS מותאמת ל-AWS עם ארכיטקטורה מעולה שמספקת ביצועים גבוהים יותר ועלות נמוכה יותר בהשוואה להצעות של המתחרים. 
  • חווית AWS מקורית: MySQL HeatWave ב-AWS מספקת חוויה מקורית אמיתית ללקוחות AWS באמצעות השהייה ברמת אלפית השנייה עבור יישומים ומסוף אינטראקטיבי עשיר. 
  • תכונות אבטחה מתקדמות: שירות MySQL HeatWave מציע כעת מספר תכונות אבטחה מקיפות המספקות בידול נוסף עם אמזון אורורה. אלה כוללים מיסוך נתונים וביטול זיהוי בצד השרת, הצפנת נתונים אסימטרית וחומת אש של מסד נתונים. הצפנת נתונים אסימטרית מאפשרת למפתחים ול-DBAs להגביר את ההגנה על נתונים סודיים וליישם חתימות דיגיטליות כדי לאשר את זהות האנשים החותמים על מסמכים. חומת האש של מסד נתונים מספקת הגנה בזמן אמת מפני התקפות ספציפיות למסד נתונים, כגון SQL Injections. 
  • טייס אוטומטי של MySQL: טייס אוטומטי מספק אוטומציה מודעת לעומס עבודה, מבוסס למידת מכונה של היבטים שונים של מחזור החיים של האפליקציה, כולל הקצאה, ניהול נתונים, ביצוע שאילתות וטיפול בכשלים. 
  • למידת מכונה: HeatWave ML מספקת יכולות למידת מכונה בתוך מסד הנתונים, כולל הדרכה, מסקנות והסברים. זה מאפשר ללקוחות להשתמש בצורה מאובטחת למידת מכונה על נתונים בזמן אמת ללא המורכבות, ההשהיה והעלות של ETL. 

המקור: חברת אורקל. לידיעה המלאה, הקישו כאן.