הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Qlik הכריזה היום על שני שיפורים משמעותיים לשותפות שלה עם Databricks, שמקלים מתמיד על לקוחות לשלב את הפתרונות של Qlik ו-Databricks כדי לקדם את אסטרטגיות הניתוח בענן שלהם.

ראשית ההשקה של Databricks Lakehouse (Delta) Endpoint, יכולת חדשה ב-Qlik Data Integration, אשר תפשט ותשפר את יכולת הלקוחות להטמיע ולספק נתונים ל-Databricks Lakehouse. שנית היא השילוב של Qlik Cloud עם Databricks Partner Connect, מה שמשפר את חווית הניסיון של Qlik Data Analytics עם Databricks. שניהם מעמיקים ומרחיבים את יכולתם של הלקוחות לשלב בין Qlik ו-Databricks במאמציהם למנף את הענן .

באמצעות מינוף Databricks SQL, נקודת הקצה Databricks (Delta) של Qlik מייעלת את קליטת הנתונים הרציפה ובזמן אמת באמצעות שילוב נתונים של Qlik ב-Delta Lake ב-Databricks. זה נותן לארגונים את היכולת להעביר יותר נתונים ממגוון רחב של מקורות נתונים ארגוניים, כולל SAP ומיינפריים, לתוך Databricks Lakehouse תוך מינוף ספק הענן המועדף עליהם כמו Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP) ) או Microsoft Azure.

Qlik גם שילבה לאחרונה את Qlik Cloud עם Databricks Partner Connect. לקוחות Databricks יכולים כעת לחוות בצורה חלקה את Qlik Sense® SaaS בתוך פלטפורמת Databricks Lakehouse באמצעות  התקנת Qlik קיימת או ניסיון חינם של Qlik. החוויה כוללת תצורה אוטומטית של קישוריות לסביבת Databricks של הלקוח, מה שמקל על לקוחות Databricks לחוות את העוצמה של Qlik Cloud.

גם נקודת הקצה החדשה של Databricks Lakehouse (Delta) וגם השילוב של Partner Connect מדגימים את המחויבות של Qlik לתמוך בלקוחות כמו J.B. Hunt במאמציהם לשלב בין Qlik ו-Databricks .

המקור: חברת Qlik. לידיעה המלאה, הקישו כאן.