הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

במאי 2022 בכנס Google I/O, הוכרזה התצוגה המקדימה של AlloyDB for PostgreSQL, שירות מסד נתונים מנוהל במלואו, תואם PostgreSQL, המספק אפשרות רבת עוצמה למודרניזציה של עומסי העבודה התובעניים ביותר של מסד הנתונים הארגוניים. כעת AlloyDB זמין כעת -GA.

AlloyDB היא בחירה מצוינת לארגונים המעוניינים להשתחרר מבסיסי הנתונים הקנייניים שלהם, ולמשתמשי PostgreSQL קיימים המעוניינים להגדיל ללא שינויי יישומים. הוא משלב תאימות מלאה של PostgreSQL עם המיטב של Google: מחשוב ואחסון מרווחים, אנליטיקה משולבת וניהול מבוסס AI/ML. כלומר, ביצועים טובים יותר, זמינות ומדרגיות עם תקורה מינימלית של ניהול.

בהתבסס על מבחני הביצועים , AlloyDB מהיר יותר מפי 4 עבור עומסי עבודה של טרנזקציות, ועד פי 100 מהיר יותר עבור שאילתות אנליטיות מאשר PostgreSQL סטנדרטי. זה גם מהיר פי שניים לעומסי עבודה בטרנזקציות מאשר שירות התואם PostgreSQL של אמזון. אפשר  לצפות לזמינות אזורית גבוהה מחוץ לקופסה, מגובה ב-SLA של 99.99% זמינות כולל תחזוקה. AlloyDB מזהה ומתאושש אוטומטית מרוב כשלי מסד הנתונים תוך 60 שניות, ללא תלות בגודל ובעומס של מסד הנתונים. ולבסוף, מערכות טייס אוטומטי להקצאה אוטומטית של אחסון, שאיבת אבק אוטומטית אדפטיבית ועוד' מקלים מתמיד על ניהול מסד הנתונים שלך. התמחור שקוף וצפוי, ללא רישוי קנייני יקר וללא חיובי קלט/פלט נסתרים.

המקור: חברת Google. לידיעה המלאה, הקישו כאן.