הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Snowflake  חברת Data Cloud, הודיעה על השקת Telecom Data Cloud, המאחד את פלטפורמת הנתונים של Snowflake, פתרונות של Snowflake ושותפים.

הענן  טלקום מסייע לספקי שירותי טלקומוניקציה לפרק ממגורות נתונים בתוך חברות וברחבי האקוסיסטם, ומאפשר לארגונים לגשת בקלות ובבטחה לנתונים כמעט בזמן אמת, להעשיר אותם במודלים של למידת מכונה (ML), ולאחר מכן לשתף ולנתח אותם כדי לקבל החלטות טובות יותר. עם Telecom Data Cloud, Snowflake והאקולוגית של השותפים שלה יכולים לעזור לספקי שירותי טלקומוניקציה להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית, לאפשר חוויות לקוחות מעולות, למקסם את היעילות התפעולית ולהפיק רווחים משירותי נתונים חדשים.

מכשירים ניידים וקישוריות פס רחב הם כעת חלק מכל היבט של חיי היום יום. מסיבה זו, מגזר הטלקומוניקציה נותר מנוע של צמיחה, חדשנות ושיבוש עבור כל העסקים הגלובליים, במיוחד בתעשיות צומחות במהירות כמו הזרמת וידאו, אינטרנט של הדברים (IoT) ומציאות מדומה ורבודה. מעבר ההכנסות ממוצרים מסורתיים לפתרונות שיתוף פעולה חוצי תעשיות חדשניים מצריך התפתחות של המודל העסקי של התקשורת. כדי להקדים, חברות טלקומוניקציה חייבות לעבור הרחק מטכנולוגיות עתיקות יומין מורכבות כדי לחדש את הרשתות שלהן וכדי לספק ערך לשותפים בתעשיות שונות.

עם ענן הטלקום הנתונים של Snowflake, חברות תקשורת יכולות להסתגל למציאות החדשה הזו ולהשתמש ב- Snowflake כדי:

  • מודרניזציה של  רשת הטלקום: Telecom Data Cloud של Snowflake מציע פלטפורמה אחת, מנוהלת במלואה, מאובטחת לאיחוד נתונים מרובי עננים עם ממשל מאוחד וביצועים אלסטיים התומכים כמעט בכל קנה מידה של אחסון, מחשוב ומשתמשים.
  • מקסום היעילות התפעולית: עם פלטפורמה מאוחדת אחת, צוותים בכל הקשור ל-IT, הנדסת רשתות, מדעי הנתונים, תפעול רשת וניהול מוצר יכולים לשתף פעולה תוך שימוש בנתונים לשיפור התכנון, לקבל החלטות עסקיות מהירות יותר, להגיב במהירות לצרכי הלקוחות, לנהל טוב יותר את משאבי הרשת, ו לצמצם את זמן היציאה לשוק בשירותים חדשים.
  • יכולות בינה מלאכותית ו-ML מתקדמות: Snowflake ו-Snowpark מאפשרות נתונים שנוצרו על ידי מכונה בזמן כמעט אמת באמצעות מודלים של ML כדי לחזות תקלות, לתזמן תחזוקה מבעוד מועד ולהפחית את זמן ההשבתה התפעולי.
  • לייצר רווחים מנתונים ויישומים: ספקי שירותי טלקומוניקציה יכולים ליצור הצעות נתונים ושירותי יישומים מותאמים אישית יותר עם Snowflake Marketplace ולהשיק שירותים חדשים חדשניים, כולל מונטיזציה סביב פרסום ומכירת נתוני IoT לכל תעשייה.
  • נצלו את הרשת המובילה בתעשייה של שותפי טלקומוניקציה: נצל את היתרונות של מערכת אקולוגית עשירה של שותפים והתבניות הספציפיות לתעשייה, שנבנו מראש, כדי לבנות פתרונות תעשייתיים בעלי ערך מהר יותר.

המקור: אתר Snowflakes בכתובת הזאת.