הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Teradata הכריזה על האינטגרציה והזמינות הכללית של Teradata VantageCloud, פלטפורמת הענן המלאה לניתוח ונתונים, עם Microsoft Azure Machine Learning (Azure ML).

המדרגיות, הפתיחות והאנליטיקה המובילה בתעשייה - ClearScape Analytics™ - בשילוב עם היכולת של Azure ML לפשט ולהאיץ את מחזור החיים של ML עוזרים ללקוחות לפתוח את מלוא הערך של הנתונים שלהם, אפילו בסביבות המורכבות והתובעניות ביותר.

למרות ההשקעה המתמשכת של ארגונים בבינה מלאכותית ולמידת מכונה (AI/ML), יוזמות AI/ML רבות מתקשות לצאת לדרך. "בממוצע, 54% מפרויקטי הבינה המלאכותית עוברים מפיילוט לייצור", לפי Gartner®, Inc., "סקר גרטנר מגלה 80% מהמנהלים חושבים שניתן ליישם אוטומציה בכל החלטה עסקית", 22 באוגוסט 2022. Teradata VantageCloud מספקת את הביצועים בקנה מידה ארגוני המבטיח שלקוחות יכולים לבצע ניתוחים מורכבים ו-AI/ML על מערכי נתונים מסיביים עם היכולת לשלב את הכלים המועדפים למדעי הנתונים לפי בחירתם, כולל Azure ML. ביצועים חסרי תקדים אלה, בשילוב עם יכולת הפלטפורמה לשלב כלים ושפות מועדפים, מעניקים ללקוחות את החופש לממש את מלוא הפוטנציאל של השקעות ה-AI/ML שלהם על ידי בנייה, פריסה וניהול של מודלים איכותיים יותר בייצור, מהר יותר ובביטחון. .

Teradata VantageCloud ו-Azure Machine Learning עובדים בצורה חלקה, ומעניקים ללקוחות המשתמשים ב-VantageCloud ב-Azure את היכולת לנצל את העוצמה של הנתונים שלהם. עם שילוב זה, לקוחות משותפים בין תעשיות יכולים לממש את היתרונות ממקרי השימוש הבאים, ועוד הרבה יותר:

  • קמעונאות - ייעל את שרשרות האספקה על ידי שילוב נתונים ממספר מקורות כדי לחזות טוב יותר את הביקוש, לשפר את הנראות, להגביר את הגמישות בזמן אמת ולהניע אוטומציה.
  • Fin Serv - שפר את ניהול הסיכונים על ידי אוטומציה מלאה של החלטות ושילוב נתוני סיכונים באופטימיזציה של המאזן.
  • שירותי בריאות - שפר את הטיפול בחולים על ידי שימוש בלמידת מכונה כדי לחזות באופן יזום מתי מכשירים רפואיים עשויים להזדקק לתחזוקה.

המקור: Teradata בכתובת הזאת.