הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

אורקל הכריזה על חידושים חדשים ל-Oracle Autonomous Data Warehouse, מסד הנתונים האוטונומי הראשון והיחיד בתעשייה המופעל על ידי למידת מכונה ומותאם לעומסי עבודה אנליטיים.

החידושים פורצים את האופי הקנייני והסגור של מחסני נתונים ודטא לייקים מסורתיים. לעומת זאת, אורקל מספקת יכולות מולטי-ענן מקוריות ושיתוף נתונים מבוסס-סטנדרט פתוח בין מסדי נתונים, מפשטת אינטגרציה וניתוח נתונים עם כלי ייחודי מבוסס קוד נמוך, ומשנה את הכלכלה של דטא לייקים על-ידי אספקת אחסון ארגוני מהיר במיוחד במקביל. חפצים. לקוחות יכולים כעת לחשוב מחדש על ארכיטקטורות מחסני הנתונים ואגם הנתונים שלהם ללא צורך לבחור בין ביצועים לעלות.

החידושים החדשים פורצי הדרך זמינים ללא עלות נוספת עבור לקוחות Oracle Autonomous Data Warehouse וכוללים:

שיתוף פעולה פתוח: בניגוד למודלים קנייניים של שיתוף נתונים, אורקל מיישמת את פרוטוקול Delta Sharing הסטנדרטי בתעשייה, בקוד פתוח. עם גישה פתוחה זו, לקוחות יכולים כעת לשתף נתונים בצורה מאובטחת עם כל מי שמשתמש בכל אפליקציה או שירות שתומכים בפרוטוקול. שיתוף נתונים מהיר יותר משפר החלטות עסקיות על ידי ביטול השימוש בנתונים מיושנים ותוצאות לא מדויקות.


פונקציונליות רב ענן מרחיבה: Oracle Autonomous Data Warehouse בנוי עבור multicloud עם גישה מאובטחת לאחסון אובייקטים ב-AWS, Azure ו-Google Cloud; חיבורי SQL חיים ל-Azure SQL, Azure Synapse, Amazon Redshift, Snowflake, MongoDB, Apache Hive ו-PostgreSQL; ומחברים מובנים מראש להטמעת נתונים מיותר מ-100 מקורות נתונים. Autonomous Data Warehouse כולל כעת גם גישה לשאילתות לטבלאות Apache Iceberg ושילוב עם AWS Glue לאחזור סכימת אגם נתונים ומטא נתונים באופן אוטומטי.


שילוב נתונים וניתוח נתונים פשוטים: Oracle Autonomous Database Data Studio מבוסס קוד נמוך מספק קונסולת ענן אינטואיטיבית בשירות עצמי עבור אנליסטים ומדעני נתונים כדי לטעון, לשנות ולנתח נתונים, מבלי להסתמך על IT - אין צורך במוצרים נוספים ובלי ריבוי -טרדות שילוב מוצרים.

תוסף של Google Sheets הוא כעת חלק מ-Oracle Autonomous Data Warehouse בנוסף לתוסף Microsoft Excel הזמין כבר, שמאיץ את יכולת המשתמשים להפיק תובנות על בסיס מקור אמת יחיד.

המקור: חברת אורקל בכתובת הזאת.