הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Salesforce הכריזה על AI Cloud, הדרך המהירה והאמינה ביותר עבור לקוחות Salesforce להעצים את חוויות הלקוחות שלהם ואת פרודוקטיביות החברה עם AI גנרטיבי עבור הארגון.

AI CLOUD היא חבילת יכולות מותאמת לאספקת חוויות מהימנות, פתוחות ובזמן אמת בכל היישומים וזרימות העבודה. השכבה החדשה של איינשטיין GPT Trust של AI Cloud פותרת את החששות של סיכונים הקשורים לאימוץ AI גנרטיבי על ידי כך שהיא מאפשרת ללקוחות לעמוד בדרישות אבטחת הנתונים ותאימות הארגוניות שלהם, תוך שהיא מציעה ללקוחות את היתרונות של AI גנרטיבי. השילוב הייחודי הזה של יכולות ואבטחה מחזק את מעמדה של Salesforce כ-AI CRM מספר 1.

בליבו של AI Cloud נמצא איינשטיין, ה-AI הראשון בעולם ל-CRM, שמפעיל כעת למעלה מ-1 טריליון תחזיות בשבוע באפליקציות של Salesforce. עם AI גנרטיבי, איינשטיין עוזר להפוך כל חברה ועובד ליותר פרודוקטיביים ויעילים במכירות, שירות, שיווק ומסחר.

AI CLOUD תאפשר לנציגי מכירות ליצור במהירות אוטומטית מיילים מותאמים אישית המותאמים לצרכי הלקוח שלהם, ולצוותי שירות ליצור אוטומטית תשובות צ'אט מותאמות אישית של סוכנים וסיכומי מקרים. משווקים יכולים ליצור אוטומטית תוכן מותאם אישית כדי למשוך לקוחות ולקוחות פוטנציאליים בדואר אלקטרוני, נייד, אינטרנט ופרסום. צוותי מסחר יכולים ליצור אוטומטית תובנות והמלצות כדי לספק חוויות מסחר מותאמות אישית בכל שלב במסע של הקונה. בנוסף, מפתחים יכולים ליצור קוד אוטומטי, לחזות באגים פוטנציאליים בקוד ולהציע תיקונים.

מדוע בינה מלאכותית מהימנה חשובה בארגון: מנהיגי חברות רוצים לאמץ בינה מלאכותית גנרית, אך נזהרים מהסיכונים - הזיות, רעילות, פרטיות, הטיה וחששות של ממשל נתונים יוצרים פער אמון. מחקר חדש של Salesforce מצא ש-73% מהעובדים מאמינים ש-AI גנרטיבי מציג סיכוני אבטחה חדשים וכמעט 60% מאלה שמתכננים להשתמש בטכנולוגיה לא יודעים איך לשמור על אבטחת הנתונים.

AI Cloud יעזור למלא את פער האמון הזה עם השכבה החדשה של איינשטיין GPT Trust Layer. שכבת האמון של איינשטיין GPT תסייע למנוע ממודלים של שפה גדולה (LLMs) לשמור נתוני לקוחות רגישים. הפרדה זו של נתונים רגישים מה-LLM תעזור ללקוחות לשמור על בקרות ניהול נתונים תוך מינוף הפוטנציאל העצום של AI יצירתי. שכבת ה-Einstein GPT Trust Layer קובעת סטנדרט חדש בתעשייה עבור AI מחולל מאובטח עבור הארגון.

לפרטים נוספים הכנסו לאתר חברת Salesforce בכתובת הזאת.