bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת SAS, ספקית פתרונות ה-BI המובילה בעולם, משיקה בימים אלו גירסה חדשה למוצר ה-AML (anti-money laundering) למניעת הלבנת הון, כאשר לראשונה תופיע הגרסה עם תמיכה בשפות נוספות כגון ערבית, קוריאנית, נורווגית, רוסית וספרדית. הגרסה החדשה תוכננה באופן שיאפשר בעתיד להוסיף תמיכה בשפות זרות נוספות.

 צעד זה מהווה חלק מהצורך של החברה לספק לגופים פיננסיים בעולם מענה בינלאומי למלחמה בתופעת הלבנת ההון, ויכולת להיענות בצורה יעילה לרגולציות בתחום. כמו כן, הגרסה החדשה מספקת מענה ותמיכה גם עבור דרישות רגולטיביות הייחודיות למדינות ולמערכות משפטיות הזרות. 

במהלך 2007 מתוכננת לצאת גרסה חדשה נוספת, שתתמוך גם בלקוחות עם בסיסי נתונים גדולים מאוד של TeraData, כך שיוכלו לשלוט, לבקר ולנהל מאות מליוני טראנצאקציות ביום. 

מערכת ה- Anti-Money Launderingשל SAS מהווה פתרון מתוחכם ויייחודי המסוגל לאסוף הררי מידע מכל המקורות של הגוף הפיננסי, לנהל ולטייב אותם, ולהפוך אותם לידע שימושי המסייע בזיהוי אוטומטי של התנהגויות מחשידות.  ייחודה של מערכת ה- Anti-Money Laundering היא באספקת תשתית אנליטית המאפשרת הפעלת סטטיסטיקה חכמה כדי לחזות מקרים של הונאות והלבנת הון מתוך הנתונים הקיימים והקשרים ביניהם. המערכת מספקת מענה כולל ופתרון ארגוני רחב המאפשר מעקב אחר עיסקאות בכל הערוצים וכן גילוי ומניעה של כל פעולה חריגה. מדובר במנוע החכם היחיד בעל יכולות החיזוי שמסוגל לאסוף את הנתונים ולהפוך אותם לפרופילים המזהים פעילות חריגה או הונאה פוטנציאלית.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning