Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

בכל שנתיים מוכפלת כמות המידע שנוצר בעולם, ומערכות המחשב שבעבר ניהלו Giga Bytes של מידע, נידרשות לנהל עתה Tera Bytes ואפילו Peta Bytes של נתונים, שהופכים למורכבים ובעלי פורמטים שונים, מערכות מקור מגוונות, ואפילו מידע שהינו  Unstructured כגון מסמכים, קול ווידאו משולב ביישומים השונים.

נתונים רבים מאוחסנים במערכות מידע שונות ובארכיבים ללא שימוש.   בין 30% ל 35% מכל המידע בתעשיית המידע עדין נמצא על מחשבי Main Frame, וכתובים בשפות ובמבני נתונים ארכאיים ובדרך כלל לא נגישים.

המעבר מעבודה עם מערכות מידע ייעודיות ואוטונומיות כגון - מערכות HR, מערכות תומכות מכירות, הנה"ח, מלאי, מערכות יצור, וכד'  - למערכות מידע אינטגרטיביות המקושרות זו לזו והמהוות יחדיו תהליך עיסקי שלם, תרם גם הוא את חלקו לכאוס המידע הארגוני. היום ניתן דגש על תהליכי עבודה שלמים התומכים בפעילות העיסקית. תהליכים אלו מורכבים מיישומים תפעוליים ואנליטיים משולבים העושים שימוש באותם נתוני מקור ארגוניים, ונידרשים לתת מענה עיסקי שלם המבוסס על מידע אחיד ואיכותי.

informatica11

מודל "ארבע השכבות" מציג את חשיבות ותמיכת המידע במימושם של תהליכי העבודה והיעדים העיסקיים.

 

אז איך מבצעים את אינטגרציה המידע ומאפשרים שילוב של יישומים שונים לכלל תהליך עבודה אינטגרטיבי ואיכותי אחד ?

התשובה לכך הינו שימוש במשפחה של מוצרים המתמחה בניהול ובאינטגרציה של המידע, שאיננה שייכת ליישום קניני זה או אחר בארגון, והמאפשרת לנהל באופן "פתוח" את כל נתוני הארגון ללא קשר לפורמט, או ליישום שבו נוצרו, והכל ממקום אחד מרכזי בארגון.

אינפורמטיקה מספקת לשוק את פלטפורמת המוצרים המובילה לאינטגרציה של נתונים.  

החברה החלה את דרכה בתחום ה- ETL - Extract, Transform, Load של מידע ממערכות ארגוניות שונות ומגוונות אל מחסן הנתונים (DWH) הארגוני.

כיום מהווים סט המוצרים של אינפורמטיקה פתרון שלם ואינטגרטיבי להגירת מידע בין יישומים, הסבת מידע, איחוד מידע, העברת מידע, טיוב מידע, אינטגרציה של המידע, ניהול ה- Meta Data הארגוני, והכל ב- Batch או ב- Real Time.

 informatica12

פלטפורמת אינטגרציית הנתונים "הפתוחה של אינפורמטיקה נבחנה על ידי יותר מ 500,000 קומבינציות של פלטפורמות ואפליקציות, ופועלת על מגוון רחב של סטנדרטים, מערכות ואפליקציות.  פלטפורמה זו מאפשרת מבט רחב  ואוניברסאלי ובלתי תלוי ביישום כלשהו, וזה המייחד אותנו בשוק ממוצרים אחרים.

יכולת מתקדמת זו היא המאפשרת לאינפורמטיקה להיות שותף אסטרטגי אידיאלי ללקוחות אנטרפרייז המחפשים פתרונות אינטגרציית נתונים בכל סדר גודל ודרגת סיבוכיות הנדרשת.

 

אינפורמטיקה הינה חברה הפועלת ברחבי העולם ובסיסה בארה"ב. מניות החברה ניסחרות בבורסה (INFA), והיקף עסקיה עולה שנה בשנה בכ- 23%. החברה ריווחית, ומשקיעה אחוז ניכבד מהיקף עסקיה ב- R&D.   כיון שאינטגרציית נתונים היא תחום המיקוד המרכזי של אינפורמטיקה, החברה מובילה טכנולוגית בשוק במימוש הפתרונות בתחום, ומהווה פתרון אחיד ושלם לארגונים המפעילים ישומים מספקים שונים, ועל מגוון פלטפורמות.

 

החוסן העיסקי של אינפורמטיקה מאפשר לחברה להרחיב כל העת את מיגוון הפתרונות בתחום, לרכוש ולפתח מוצרים חדשים המתאימים לצרכי ניהול המידע הגדלים כל העת, ולהרחיב את סל הפתרונות לארגון.

אינפורמטיקה מספקת ללקוחות את ה- TCO הנמוך ביותר, ואת החזר ההשקעה - ROI  הגדול ביותר.

 

כלי אינטגרציית נתונים

 

אינפורמטיקה נוצרה על בסיס המצאה, הפתרון המלא תוכנן  מלמטה למעלה כדי לתת מענה לאתגרים הגדולים והמורכבים ביותר של אינטגרציית נתונים.

מהתחלה ניגשה החברה אחרת לנושא של אינטגרציית נתונים, והפרידה בין הלוגיקה לבין סביבת הביצוע. זוהי הגישה  המאפשרת יצירת "ארכיטקטורת מידע ארגונית אחידה" היוצרת את הבידול והייחוד של אינפורמטיקה במתן פתרונות ארגוניים שלמים.

informatica13 

פלטפורמת אינטגרציית הנתונים של אינפורמטיקה מתוכננת להתאים לשינויים העסקיים (כגון שינויי תקציב והתאמה לרגולציות חדשות) , לשינויים הארגוניים (כגון מיזוגים, רכישות וקונסולידציה), ולשינויים הטכנולוגיים (כגון תמיכה בלינוקס, קישור  אפליקציות חדישות, תמיכה ב- Web Services, Software As A Service).

הפלטפורמה של אינפורמטיקה נותנת לארגון את החופש לבחור את סביבת העבודה התשתיתית והאפליקטיבית המתאימה ביותר לצרכים העיסקיים, ולממש שינויים ותוספות בזמן ובעלות הקצרים ביותר.

 

לאינפורמטיקה יש את אחוז ההצלחה הגבוהה ביותר של יישום בתחום.

מצד אחד  ניתן לפרש זאת כתוצאה מהעובדה שהמוצר מצוין , וזה נכון !

מצד שני מוצרי התוכנה לא מממשים פרויקט בעצמם, וכאן נידרש ידע מקצועי מעולה, המבין את התחום, והפיק את המיטב מהמוצרים, בהתאמה לצרכי הלקוח.

 

חברת CNA המובילה בתחום הביטוח ושזכתה ב DM Review's 2004 World-Class Solutions Award, נישאלה על ישום מוצלח של פלטפורמת ה PowerCenter ו- Power Exchange של אינפורמטיקה. הפרויקט שלהם עזר לחברה להפחית סיכונים, להגדיל רווחים, לנהל בצורה מדויקת יותר את התביעות, ולהגדיל את ההכנסות מקמפיינים ממוקדים.

ב 8 השנים האחרונות, רבים מלקוחות אינפורמטיקה זכו לציון בפרסים פרויקטליים יוקרתיים.

בשביל אינפורמטיקה ההצלחה של לקוחות החברה היא חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה עצמה. ההצלחה של אינפורמטיקה נמדדת בהצלחת הלקוחות. שרות ותמיכה מצוינים - יחד עם מוצר מצוין - מכוונים להצלחת הלקוח. יותר  מ-2100 לקוחות לא יכולים לטעות.  ויעידו הלקוחות שלנו גם בישראל.

 

 

 

הלקוח שותף בפיתוח המוצר

 

ללקוחות אינפורמטיקה השפעה מכרעת על פיתוחים עתידיים במוצר. בעוד ועדת הלקוחות היועצת עוזרת בהגדרת הישימות של כווני ההתפתחות של המוצר,  קבוצות המשתמשים האזוריות ותהליכי שיפור המוצר הפנימיים מאפשרים לכל המשתמשים להיות חלק מתהליך שיתופי של תיעדוף הפיתוחים העתידיים במוצר. העלאת ההצעות, בחירתן וקביעת סדרי עדיפות, נעשה ישירות מול צוות פיתוח המוצר באינפורמטיקה.

 

  

אספקת תוצאות, ועכשיו !!!!

 

כאשר מדובר באינטגרציית נתונים, יש שלושה מדדים קובעים:

  1. משתמשים עסקיים צריכים לראות את המידע שלהם באופן מדויק ושלם. יש צורך לשלב כל סוג של מידע, מכל פורמט ומקור, כאשר כמויות המידע גדלות באופן דרמטי.
  2. הנהלת ה IT צריכה לעשות יותר עבודת לשיפור אינטגרצית המידע בפחות עלות,
  3. הפיתוח צריך להתבצע בזמן קצר יותר.

בשלושת המקרים לאינפורמטיקה ערך ייחודי ומובהק התומך בהשגת היעדים העיסקיים של הארגון.

informatica14 

כיצד ניתן לראות תמונה שלמה, אחידה ואמינה של המידע בארגון ?

 

אינפורמטיקה מכילה סט של מוצרי תוכנה המאפשרים ליצור תמונה שלימה, אחידה ואיכותית של המידע בארגון. אנו מציעים את הגישה הרחבה ביותר לכל מקורות המידע כולל גישה ל- MF, בסביבות  IMS, IDMS, Adabas, DB2, קבצי  VSAM ו- IBM AS/400.

אינפורמטיקה מספקת מחברים לעשרות סוגים של סטנדרטים כגון XML, ODBC, כל בסיסי הנתונים הטבלאיים, וכן לעשרות הישומים הנפוצים כגון SAP, Sieble, PeopleSoft, Salesforce.com ועוד.

 

איך מבצעים אינטגרציה תוך גידול מהיר כל כך של כמויות נתונים בזמן קרוב לזמן ההתרחשויות ((Real Time?

 

אינפורמטיקה מאפשרת  לארגון, במעבר מגירסה לגירסה, לטפל ביותר נתונים, במהירות רבה יותר, באיכות משתפרת, וכל זאת "בחלון זמן" קבוע, וב- TCO משופר.

המוצרים פועלים לרוחב כל תשתיות הארגון, כולל כל החומרות, התוכנות, מערכות ההפעלה ושרתי האפליקציה וה- DB, כך שתבוצע מכסימום עבודה במינימום זמן, ובעלות אפקטיבית.

אינפורמטיקה ידועה כראשונה בתמיכה  בפלטפורמות טכנולוגיות חדשות, כגון 64Bit ולינוקס.

 

איך אתם מגדילים את הפרודוקטיביות כדי לשפר את היחס תוצאות / זמן ?

 

אינפורמטיקה מספקת כלים לפיתוח צוותי (team-based development), לניהול גירסאות וקונפיגורציה המבוססים על מערך ניהול המידע ו- MetaData אחד מרכזי בארגון.

יכולת זו מאפשרת ליצור תיאום בין צוותי עבודה המופרדים גיאוגרפית, לקדם שימוש חוזר במודולים קיימים, לפשט את תהליך היישום, ולשפר את היעילות.

היכולות הייחודית של Changed Data Capture (CDC)  באינפורמטיקה מאפשרים שיפור משמעותי ביעילות בכך שהם מאפשרות העברה רק של המידע שעבר שינוי.

בנוסף, לקוחות רבים מדווחים כי השיפור המשמעותי ביותר אצלם נבע מיישום ה-  Meta Data המרכזי, שבאופן אוטומטי מיישם ניהול של מבנה הנתונים במערכות המקור והיעד, מספקת impact analysis ומנהלת שינויים במבנה הנתונים.

אינפורמטיקה מספקת יכולות אילו באמצעות פלטפורמה אחודה, "פתוחה" ומוכחת, המנוהלת ממקום אחד בארגון, ביעילות ובפשטות, וללא תלות ביישום כלשהו.

 

התוצאות בשטח קובעות - מבחן ביצועים

ביצועים הינו הפרמטר החשוב ביותר כשמדובר בכמויות נתונים הגדלות אקפוננציאלית, אך בו בזמן, חלון הזמן לטיפול במידע ממשיך להיות קבוע.

אינפורמטיקה דואגת לשפר את הביצועים מגירסה לגירסה, ומספקת את הביצועים, הסקלביליות והתאימות הטובים ביותר בתעשייה,  תוך מימוש יכולות לעיבוד מקבילי, ניהול ממשקים רבים ומגוונים, ניהול זיכרון גדול מאוד, ותמיכה בעיבוד  64 ביט. המספרים מדברים בעד עצמם:

  informatica15 

מערכת ה- Eco System  של אינפורמטיקה - הבטחת הצלחה לטווח ארוך

 

באינפורמטיקה מבינים את חשיבות הצורך לתמוך ולספק פתרונות מקצה לקצה ללקוחותינו.

החברה מבינה את חשיבות ההתפתחות של הפתרונות לאינטגרצית המידע, ואת חשיבות המשאבים המקצועיים והמומחים המאפשרים ליישם ולהבטיח את ההצלחה המתמשכת.

 

שותפים:

אינפורמטיקה מכירה בחשיבות של השותפים (SI, VAR) המיישמים פתרונות שלמים לאינטגרצית המידע בסביבת מוצרי החברה. לחברה למעלה מ- 250 שותפי פתרונות ובהם החברות:Accenture, Bearing Point, Cap Gemini, Deloitte, EDS, IBM, Oracle, SAP, Siebel, Teradata, וכו', לצד חברות ישראליות בהן נס, גילון, יבמ, ואחרות.  בקהילית המפתחים של החברה למעלה מ- 20,000 מומחים טכניים מנוסים, במעלה מ- 100 מדינות. בישראל למעלה מ- 150 מפתחים בסביבת אינפורמטיקה, ובכל שנה עוברים קורסי הכשרה עוד כ- 60 מומחים.

 

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning