bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
לדברי עמיקם שמואלי, מנהל קבוצת ה-SAP באמן "אנו פותחים בימים הקרובים סדרת קורסים לתוכניתניותABAP  עבור אחד מלקוחות ה-SAP הגדולים בישראל.  חלק מבוגרי הקורס ישתלבו בעבודה אצל לקוח זה והאחרים יבצעו עבודות עבור לקוחות SAP אחרים של אמן מחשבים". עמיקם שמואלי ציין כי כתוצאה משילוב העובדים החדשים הוא צופה כי פעילות קבוצת ה-SAP באמן תוכפל ותגיע עד סוף שנת 2007 לכדי 50 עובדים.

בנוסף, בחודשים הקרובים תתחיל קבוצת ה-SAP בביצוע מספר פרויקטים בתחום ה-SAP. לדברי עמיקם שמואלי "פרויקטים אלה מהווים מבחינת אמן קפיצת מדרגה משמעותית. אנו ניישם את חבילת Sap-All-In-One, ונציע ללקוחותינו אחריות לביצוע הפרויקט במחיר קבוע ובלוח זמנים מוגדר".

יתרונות מרכזיים נוספים שאמן מציעה ללקוחותיה בפרויקטים מעין אלה, הינם היכרות עם מערכת ה-ERP הקיימת של הארגון שפותחה ומתוחזקת אף היא על ידי אמן מחשבים, יכולת התממשקות וביצוע הסבות באמצעות תוכנה וצוותי עבודה בתחום ה-Informatica, וטיוב נתונים באמצעות תוכנת ה-Trilium". כדוגמאות לפרויקטים כאלה ניתן להציג את חברת וולבו (מאיר).

אספקת שירותי Off-Shore - עם זכייתה של אמן מחשבים בחוזה לאספקת תוכנתנים לפיתוח ב-ABAP לאחד מלקוחות ה-SAP הגדולים בישראל, מרחיבה אמן את סל השירותים בתחום ומציעה ללקוחותיה פיתוח ABAP במודל של Off-Shore. "חלק מהאינטגרטורים הגדולים בישראל המתמחים בביצוע פרויקטים ב-SAP" מציין עמיקם שמואלי "משתמשים בסניפים מרוחקים דוגמת הודו לביצוע חלק מפרויקטי הפיתוח שלהם. אנו נציע לאותם אינטגרטורים שירותי פיתוח Near-Shore או אפילו On-Site, באותה עלות כמו בהודו, אך באיכות גבוהה הרבה יותר, ותוך אפשרות לבקרה צמודה של מנהלת הפרויקט על לוחות הזמנים, התוצרים ואיכותם".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning