bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Cal רכשה מאורקל ישראל מערכת Oracle Business Intelligence EE Plus, המבצעת ניהול ומעקב אחר הביצועים העסקיים בארגון בזמן אמת. הפרויקט בCal הוטמע על ידי טלדור וישמש את החברה בניהול הבינה העסקית מול לקוחות בארץ ובחו"ל.

פלטפורמת Oracle BI Enterprise Edition, היא מערכת פתוחה ומודולרית שמאפשרת לעבוד בכל סביבה ועם מגוון רחב של מערכות ופתרונות BI, גם אם הן אינן מבית אורקל. הפלטפורמה נועדה לספק מידע נכון, בזמן הנכון, בכל סביבה. 

"מקבלי ההחלטות הבכירים בארגון מצפים ממערכות המידע, לקחת תפקיד מרכזי במעבר לשלב הבא - קבלת החלטות אופטימלית הנסמכת על מידע איכותי ומהימן. טכנולוגיית ה- BI של אורקל נותנת פתרון כולל לעולם ה- BI" אומר עוזי נבון, סמנכ"ל מכירות טכנולוגיות באורקל ישראל.

לדברי מאיר אהרוני, מנהל ה- BI בCal, "בפרויקט  זה נעשה שימוש ייחודי לראשונה בארץ במערכת Oracle BIEE להצגת דוחות BI באתר אינטרנט עסקי. שילוב כלי ה- BI בסביבת האינטרנט מאפשר לנו להציג ללקוחות עושר של תכנים עם יכולות ניתוח מתקדמות ב- TTM נמוך משמעותית מאשר בכלים הרגילים. איכות התצוגות, הביצועים ויכולות הניתוח החדשות מאפשרים לנו להוות תשתית BI ללקוחות הפועלים עימנו."

לדברי רונית רובין, ראש אגף Business Technologies Cal, "שילוב תשתית Oracle Business Intelligence בפתרונות שלנו לעולם העסקים מהווה עוד נדבך בהרחבת השירותים   ללקוחות ומרחיב את הגמישות שלנו ביכולת לפעול ולהגיב מהר לצרכים המשתנים. אל אף שהפרויקט היה חדשני וייחודי עמדנו בלוחות הזמנים ובאיכות הנדרשת וזאת בזכות המקצועיות של כל גורמים המעורבים והבחירה בכלי הנכון ליעדים שהוצבו"

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning