Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אורקל הכריזה היום על פתרון ניתוח ענן חדש המעניק ללקוחות Oracle Fusion Cloud Supply Chain & Manufacturing (SCM) את התובנות הדרושות כדי לזהות, להבין ולפתור בעיות מהר יותר בכל שרשרת האספקה.

תוך שבנויה על Oracle Analytics Cloud ו-Oracle Autonomous Data Warehouse, המוצר Oracle Fusion SCM Analytics מספק מדדים ולוחות מחוונים מוכנים מראש המוכנים לשימוש מהיום הראשון וממנפת למידת מכונה כדי לעזור למובילי עסקים ושרשרת אספקה לשלוט בעלויות, להפחית סיכונים, להבטיח שביעות רצון לקוחות, והגדלת הכנסות.

18 החודשים האחרונים גרמו לשיבושים משמעותיים לרשתות האספקה העולמיות והדגישו את ההשפעה הקריטית שיש לתהליכי שרשרת האספקה על השורה התחתונה. למעשה, סקר צרכנים שנערך לאחרונה מצא כי 87 אחוז מהאמריקאים הושפעו לרעה מבעיות שרשרת האספקה במהלך השנה האחרונה וכי אנשים מודאגים ששיבושים בשרשרת האספקה, הנובעים מאירועים החל מאסונות טבע וכלה בהסכמי סחר עולמיים משתנים, לעולם לא יסתיימו. הסקר גם מצא ששרשרות אספקה הפכו לחלק קריטי בהחלטות הרכישה של אנשים ושארגונים שאינם נותנים עדיפות לשרשראות האספקה שלהם מסתכנים בירידה בנאמנות הלקוחות ובהכנסותיהם.

 

Oracle Fusion SCM Analytics מספקת למנהיגים עסקיים מבט מקיף על פעולות שרשרת האספקה כדי להבין טוב יותר את ההשפעה של ביצועי שרשרת האספקה שלהם על היעדים העסקיים, ולחזות ולהתכונן לשיבושים עתידיים. עם Oracle Fusion SCM Analytics, לקוחות יוכלו:

  • להשיג נראות לביצועי שרשרת האספקה: שפר את יעילות שרשרת האספקה וייעול עלויות עם לוחות מחוונים של KPI המספקים תובנות מעמיקות יותר לגבי ניהול ומימוש הזמנות, מלאי ורכש. ניתוחים שנבנו מראש אלו נותנים למנהיגים עסקיים גישה מיידית למדדים מקיפים והבנה טובה יותר של ביצועי שרשרת האספקה שלהם, אילו תחומים יש לשפר, והיכן הם עשויים לחסוך בעלויות.
  • להתאים תהליכי שרשרת אספקה עם יעדים עסקיים: העריכו בקלות את ההשפעה של החלטות שרשרת האספקה על תחומי מפתח בעסק כדי לייעל את המשאבים, להפחית עלויות ולעמוד ביעדי שירות לקוחות. מודל הנתונים היחיד שאוסף תובנות מכל הארגון מאפשר קבלת החלטות בזמן ומדויק. לדוגמה, מנהיגים עסקיים יכולים להגיב למחסור בכשרונות בשרשרת האספקה על ידי בחינת נתוני משאבי אנוש ופיננסים מ-Oracle Fusion Cloud Human Capital Management (HCM) ו-Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (ERP). זה יעזור להם לזהות צורכי עבודה ומיומנויות בכל שרשרת האספקה והתפעול כדי שיוכלו לבנות את הצוותים הדרושים להם כדי לענות על ביקוש חדש. ארגונים יכולים גם להעשיר את הניתוח על ידי שילוב נתונים של צד שלישי כגון נתונים סביבתיים, חברתיים וממשל (ESG), נתוני benchmark בתעשייה ומערכים חיצוניים אחרים בתוך Oracle Cloud SCM.
  • לזהות, להבין ולחזות בעיות בשרשרת האספקה: למידת מכונה וניתוח חזוי מספקים תובנות אוטומטיות על נתוני שרשרת האספקה כדי לזהות הזדמנויות לחיסכון בעלויות, לשטח צווארי בקבוק תפעוליים ולחזות תוצאות עתידיות. ארכיטקטורה פתוחה תומכת בנתונים מבעלי עניין חיצוניים בשרשרת האספקה, למשל. ספקי שירות של צד שלישי, שיובאו למחסן. זה מאפשר למנהיגים עסקיים להסתגל בצורה מדויקת ומהירה יותר לשיבושים בשרשרת האספקה כמו תנודות פתאומיות בביקוש או מחסור ברכיבים. בנוסף, ניתן לגשת לתובנות הללו בקלות באמצעות קול בכל מכשיר. לדוגמה, מנהיג עסקי יכול לשאול "הראה לי את תחזיות ההיצע והביקוש שלי לפי מיקום" והשירות יאפשר לו לראות או לשמוע את התשובה מיד בטלפון, בטאבלט או במחשב שלו.

המקור: חברת אורקל בכתובת הזאת.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning