bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
1619 משתתפים הגיעו לכנס אורקל לעסקים שהתקיים 26.3.2007 ב- Avenue בקריית שדה התעופה, בסימן הגרסאות החדשות של Oracle ERP,CRM  Oracle Peoplesoft ו- Oracle Siebel CRM.  פתח את הכנס איאן סמית', SVP EMEA באורקל, שמיצב את אורקל כמובילה עולמית בתחום ה- CRM , BI, קמעונאות וכן ציין כי החברה
 ian

 איאן סמית', SVP EMEA באורקל

הפכה למובילה בתחום ה-ERP בצפון אמריקה ובאנגליה. סמית' פרש את החזון של אורקל בתחום הפתרונות לעסקים והדגיש שוב את מחויבות אורקל לתמיכה בכל המוצרים של החברות שרכשה.

שישה אורחים בכירים הגיעו לכנס על מנת לפגוש את השוק הישראלי. ביניהם סגני נשיא בכירים האחראים על EMEA כל אחד בתחומו: BI, CRM, ERP ועוד.

דוד אבנר, מנכ"ל פרטנר, היה אורח  הכבוד של הכנס ודיבר על המעבר הצפוי של פרטנר מהתמקדות בתחום הסלולאר לאספקת שרותי תקשורת כוללים ביניהם ניידים , נייחים, פס רחב ושרותי מדיה מגוונים. את המעבר הזה , כמובן, תלווה הכנה תשתיתית מתאימה על מנת לעמוד בסטנדרטי השרות המתאימים ללקוחות פרטנר. "אורקל היא השותף המתאים לנו ביותר לשם כך  אורקל בעצם היותה מובילת שינויים מלווה את השינויים של לקוחותיה בצורה הטובה ביותר".

כמו כן, אלברטו מרנפלד, סמנכ"ל אגף מכירות ויישום פתרונות באורקל ישראל דיבר על פתרונות אורקל לעסקים והסביר כיצד העתיד כבר כאן - לאורקל היכולת לחבר את הפלטפורמות השונות הקיימות בכל ארגון לכדי מערכת IT אחת המהווה תשתית עסקית לכל ארגון.

מוקד משיכה ייחודי היה איזור ההדגמות "דמו גראונד" שהעמידה אורקל. שכלל השנה, מעבר להדגמות של הגרסאות החדשות של אורקל כולל ERP R12, Oracle Peoplesoft, Oracle Sieble ו- Oracle Accelerate, גם mini-lesseons שנערכו על ידי אורקל יונברסטי  בנושאי הגרסאות החדשות.

 demoground
 אזור הדמו גראונד
לכנס הגיעו למנכ"לים, סמנכ"לי כספים,  תפעול, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, תמיכה ושרות לקוחות ומנהלי מערכות מידע מכל סוגי הארגונים: חברות גדולות, בינוניות וקטנות. לצד הכנס נערכה תערוכה אשר בה השתתפו למעלה מעשרים שותפים עסקיים.

אלברטו מרנפלד, סמנכ"ל אגף מכירות ויישום פתרונות באורקל ישראל סיכם את הכנס באומרו כי השנה באי הכנס כללו גם את הלקוחות של החברות שאורקל רכשה במהלך השנתיים האחרונות כגון: פיפלסופט, סיבל ודמנטרה. כמו כן הגיעו לקנס לקוחות של מערכות ERP אחרות על מנת לשמוע על פתרונות אורקל המשלימים, שעוזרים למנף את המידע העסקי הנאגר במערכות הקיימות.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning