bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
אדוונטק תטמיע את כלי הבינה העסקית של אורקל בספקית כלי הניווט והמיפוי טלמאפ (Telmap). המערכת שתוטמע, BI SE1, כוללת בסיס נתונים של אורקל, המשמש לתמיכה בנתונים המטופלים וכלי גזירה וטעינה (ETL) - המעבירים, מטייבים מחשבים וסוכמים את הנתונים ממערכות המידע המפוזרות, לכלל מאגר אחד. עוד כוללת המערכת כלי פיתוח דו"חות - כולל דוחות אינטראקטיביים, אשר יכולים להתאים לדרישות העסק וזאת לצד דו"חות קבועים, אותם ניתן לשלוח ללקוחות ולספקים, ללא צורך בפיתוח נוסף. בסנוף, מכיל כלי הבינה העסקית לוחות מחוונים, Dashboards - מסכי תצוגה עם שעוני דו"חות, המציגים מדדים (KPI), מבט-על ויכולת תחקור עד רמת הפריט. מסכי התצוגה מציפים את המידע, כך שהוא כולו מוצג לפני המשתמשים בצורה פשוטה וקלה להבנה. הפרויקט החל בימים אלו והוא צפוי להימשך כשלושה חודשים. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם מקורות בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

טלמאפ מפתחת פתרונות ייחודיים בתחום הניווט והמיפוי הסלולרי. מוצרי הניווט הסלולרי שלה מנחים את המשתמש להגיע בקלות ובפשטות מכל נקודת מוצא, לכל נקודת יעד. המוצרים הינם בעלי מאגר רחב של נקודות עניין, דוגמת מסעדות, מוזיאונים, תחנות דלק ועוד - והם בעלי כיסוי גיאוגרפי כלל עולמי, ובפיתוח המתאים למספר רב של פלטפורמות ומכשירים סלולריים. בין לקוחות החברה נמנים מפעילים סלולריים בארץ, דוגמת מירס, סלקום, פלאפון, וכן מספר מפעילים מובילים בעולם כגון AOL, וודאפון ואורנג'.

יאיר גרין, מנהל תפעול ותשתיות, טלמאפ, אמר כי "מערכת הבינה העסקית אותה אנו מטמיעים, תשמש תשתית המבוססת על הידע והמידע הקיימים בכל המערכות בארגון". לדבריו, "במערכת יש אוסף של כלים שמנתחים את הררי המידע המאוחסן במערכות, ושולפים את המידע הרלוונטי. אנו חברה אשר מתבססת על הבינה העסקית, על מנת לנצל באופן מירבי את המידע הזה, ואנחנו מטמיעים את כלי ה-BI כדי לייעל את מערך הדו"חות אותם מפיקה החברה ללקוחותיה. בנוסף, הכלי ישמש ככלי ניתוח נתוני אקטיבציה ושימוש ביישומים, למטרת פיתוח תוכניות שיווק וקידום מכירות ספציפיים ללקוחותיה".

נירה פרנקל, מנהלת מכירות אורקל ישראל, אמרה כי "ארגונים לא גדולים, אינם יכולים להרשות לעצמם לבזבז זמן על החלטות שגויות. לכן, כל מידע שמגיע למנהל חייב להיות עדכני ומדויק". היא הוסיפה, כי "כדי לעבד את המידע הקיים במערכות בארגון, נדרשים זמן ואנרגיה, ולעיתים קרובות על אדם אחד מוטלות מספר רב של משימות ותפקידים. כך, עיבוד המידע נדחק לסוף רשימת המטלות. לכן - ה-BI של אורקל הוא הפתרון".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning