Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת מיקרוסופט מכריזה  על התצוגה המקדימה של SQL Server 2022, המהדורה התומכת ביותר ב-Azure של SQL Server עד כה, עם חדשנות מתמשכת בביצועים, אבטחה וזמינות.

עליית הנתונים מייצגת הזדמנות אדירה וגם מציבה אתגרים. חברות רואות את הנתונים ההתייחסותיים והלא-רלציוניים שלהן מתרבים באופן אקספוננציאלי במקום, בענן, בקצה ובסביבות היברידיות. החברות הטרנספורמטיביות ביותר מניבות תובנות חזויות על נתונים נוכחיים, בעוד שאחרות עשויות להתקשות להניע אפילו תובנות תגובתיות לנתונים ההיסטוריים שלהן. מידע עשוי להישמר על פני גיאוגרפיות וחטיבות.

כדי להעצים לקוחות בתוך סביבה זו, מיקרוסופט מציעה פלטפורמת נתונים מקצה לקצה של מוצרים ושירותים שמתחברים יחד כדי להתמודד עם אתגרים אלו. מסדי נתונים תפעוליים מכסים את כל מיקומי הפריסה האפשריים, כולל שירותי נתונים התומכים ב-SQL Server ו-Azure Arc, מסדי נתונים ענן מנוהלים במלואם של Azure SQL ו-Azure SQL Edge עבור התקני IoT. כדי לאפשר תובנות בזמן אמת, Azure Synapse Analytics מפגישה שילוב נתונים, אחסון נתונים ארגוני וניתוח ביג דאטה, ולקוחות יכולים להמחיש את הנתונים שלהם עם Power BI. לקוחות יכולים לגלות, לקטלג ולנהל את הנתונים שלהם בכל מקום שבו הם נמצאים עם Azure Purview.

SQL Server 2022 משתלב עם Azure Synapse Link ו- Azure Purview כדי לאפשר ללקוחות לקבל תובנות, תחזיות וממשל עמוקים יותר מהנתונים שלהם בקנה מידה. שילוב הענן משופר עם התאוששות מאסון (DR) ל-Azure SQL Managed Instance, יחד עם חיבורים ללא ETL (חילוץ, טרנספורמציה וטעינה) לניתוח ענן, המאפשרים למנהלי מסדי נתונים לנהל את תחום הנתונים שלהם עם גמישות רבה יותר והשפעה מינימלית על משתמש הקצה. ביצועים ומדרגיות משופרים אוטומטית באמצעות אינטליגנציה של שאילתות מובנית. יש בחירה וגמישות בשפות ובפלטפורמות, כולל לינוקס, חלונות ו-Kubernetes.

 מאופשר על ידי Azure

HA/DR דו כיווני לAzure SQL

כדי להבטיח זמן פעולה, SQL Server 2022 משולב במלואו עם תכונת הקישור החדשה ב-Azure SQL Managed Instance. עם תכונת הקישור החדשה עבור Azure SQL Managed Instance, אתה מקבל כעת את כל היתרונות של הפעלת סביבת PaaS המיושמת על התאוששות מאסון - מה שמאפשר לך להשקיע פחות זמן בהגדרה ובניהול גם בהשוואה לסביבת IaaS. זה עובד באמצעות שימוש בקבוצת זמינות מבוזרת (DAG) מובנית כדי לשכפל נתונים למופע מנוהל Azure SQL שנפרס בעבר כאתר העתק של DR. המופע מוכן ומחכה לכל אימת שתזדקק לו - אין צורך בתצורה או תחזוקה ממושכת. אתה יכול גם להשתמש בתכונת הקישור הזו בתרחישי קריאה של קנה מידה כדי להוריד בקשות כבדות שעלולות להשפיע אחרת על ביצועי מסד הנתונים. ועובדים על בניית יכולות נוספות לתמיכה בהעברת נתונים דו-כיוונית.

קישור לAzure Synapse

בעבר, העברת נתונים מבסיסי נתונים מקומיים, כמו SQL Server, ל-Synapse דרשה ממך להשתמש ב-ETL. כפי שכולנו יודעים, הקמה והרצה של צינור ETL דורשת עבודה רבה, ותובנות מפגרות אחרי מה שקורה בכל רגע. Azure Synapse Link עבור SQL Server 2022 מספק הזנות שינויים אוטומטיים הלוכדים את השינויים בתוך SQL Server ומזינים אותם לתוך Azure Synapse Analytics. הוא מספק ניתוח כמעט בזמן אמת ועיבוד עסקאות וניתוח היברידי עם השפעה מינימלית על מערכות תפעול. ברגע שהנתונים מגיעים ל-Synapse, אתה יכול לשלב אותם עם מקורות נתונים רבים ושונים ללא קשר לגודלם, קנה המידה או הפורמט שלהם ולהריץ ניתוח רב עוצמה על כל זה באמצעות בחירתך של Azure Machine Learning, Spark או Power BI. מכיוון שהזנות השינוי האוטומטיות רק דוחפות את מה שחדש או שונה, העברת הנתונים מתרחשת הרבה יותר מהר ומאפשרת כעת תובנות כמעט בזמן אמת, עם השפעה מינימלית על ביצועי מסד הנתונים של המקור ב-SQL Server 2022.

שילוב עם Azure Purview

לאחרונה הוכרזה הזמינות הכללית של Azure Purview כשירות ממשל וניהול נתונים מאוחדים. יש להדגיש ש-SQL Server משולב גם עם Azure Purview לגילוי נתונים רב יותר, ומאפשר לך לפרק Data Silos.

 שיפורים בביצועים ,אבטחת מידע וזמינות

 ביצועים

SQL Server מציע ביצועים מובחנים, עם ביצועי OLTP מספר אחת1 וביצועי DW Non-Clustered מספר אחת ב-1TB2, 3TB3, 10TB4 ו-30TB5 לפי המועצה העצמאית לביצועי עיבוד עסקאות.

אבטחת מידע

במהלך עשר השנים האחרונות, ל-SQL Server היו פחות נקודות תורפה מהמתחרים. בהתבסס על כך, תכונת הספרים החדשה יוצרת מעקב בלתי משתנה של שינויים בנתונים לאורך זמן. זה מגן על הנתונים מפני שיבוש על ידי גורמים זדוניים ומועיל עבור תרחישים כגון ביקורת פנימית וחיצונית.

זמינות

עם המעבר להפצה גלובלית יותר של עובדים ולקוחות, ארגונים רבים עוברים לסביבת ריבוי כתיבה המאפשרת לבצע שינויים במסד הנתונים המקומי ולדחוף החוצה לעתקים אחרים בזרימת עדכונים דו-כיוונית. עם זאת, אם מספר אנשים משנים את אותה שורה במסד הנתונים ולעותק הכתיבה השונות יש מידע שונה, בעבר התנגשות העתק העתק בין עמית לעמית הייתה מעכבת את כל הפעולה עד שתטופל. עם SQL Server 2022, עושים אוטומציה של כלל הניצחון של כותב אחרון. כעת, כאשר מתגלה התנגשות, זמן השינוי האחרון ייבחר כך שיימשך בכל ההעתקים. 

המקור: חברת מיקרוסופט בקישור הבא.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning