bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

בתחרות בינלאומית בקרב ארגוני Enterprise המיישמים פתרונות BI מבוססי טכנולוגיות מיקרוסופט זכתה במקום הראשון שירותי בריאות כללית, והוכרה על ידי מיקרוסופט כארגון ה-Enterprise המוביל בתחום ה-BI ברמה העולמית.  הפרס ניתן לשירותי בריאות כללית בקטגוריה החשובה ביותר - Enterprise Insight, עליו התמודדו בשלב הגמר ארגונים בינלאומיים נוספים. בתחרות התמודדו כ-100 ארגוני Enterprise, וביניהם: קבוצת הרכב דיימלר-קרייזלר, רשת המלונות הילטון, יצרנית הסוללות אנרג'ייזר ועוד.

הפרס ניתן לשירותי בריאות כללית הודות להישגים יוצאי הדופן של הארגון על אימוץ פתרונות ה-BI של מיקרוסופט, כהכרה בערך העסקי והטכנולוגי הגבוה שהפיק הארגון מאימוץ פלטפורמת ה-BI של מיקרוסופט, בהגעה של הארגון להישגים עולמיים בתחום performance management, והפצה מוצלחת של פתרונות ה-BI ברחבי הארגון כולו.

מערכת ה-BI של הכללית משרתת אלפי מנהלים בארגון במגוון רחב של תפקידי ניהול ובקרה - החל ממנהלים בכירים הקובעים את האסטרטגיה הארגונית ועד לרופאים ומנהלים אדמינסטרטיביים במרפאות ובבתי החולים.

ישומי ה-BI בכללית ביססו לעצמם מקום מרכזי בהתנהלות ובדפוסי החיים בארגון. יישומים אלה מקנים למנהלי שירותי בריאות כללית יכולת טיפול בזמן במדדים, אירועים ומגמות חריגים - רפואיים, עסקיים ושירותיים כאחד.  יישומי ה-BI מאפשרים לכל מנהל בכל רמה למדוד את ביצועיו במדדים החשובים לארגון ובכך לשפר את השירות הניתן ללקוח.

הפרס ניתן במסגרת כנס ה - BI הבינלאומי הראשון שקיימה מיקרוסופט, ואשר התקיים בסיאטל, ארה"ב.  בכנס, בו נכחו כ-2,700 מנהלי מערכות מידע ומומחי BI מ-65 מדינות, הציגה מיקרוסופט מפת דרכים של פלטפורמת ה-BI שלה.

לדברי זאב וורמברנד, מנכ"ל שירותי בריאות כללית, הזכייה בפרס הינה אות כבוד ומבססת את מעמד ה'כללית' כארגון מוביל ביישומי מידע. לדבריו מערכת ה-BI משרתת את הליבה העסקית של הארגון ומהווה כלי אסטרטגי חשוב לניהול וקבלת החלטות ארגוניות.

וורמברנד מוסיף כי זכיה של חברה ישראלית בפרס היוקרתי עבור יישום מוצלח הינה עדות לעובדה כי ה- BI הוטמע בארגון בהצלחה ככלי ניהולי אפקטיבי ממדרגה ראשונה ויעידו על כך אלפי מנהלים, בכל שדרות הארגון, המשתמשים בו ורואים בו כלי לקבלת החלטות על סמך נתוני אמת.

אורן דרור, מנהל חטיבת לקוחות ושותפי Enterprise במיקרוסופט ישראל, מסר כי: "אנו גאים בשיתוף הפעולה הפורה והמיוחד בין מיקרוסופט ושירותי בריאות כללית שנמשך זה כמה שנים ברציפות, ומברכים את שירותי בריאות כללית לרגל זכייתם במקום הראשון העולמי ביישום פתרונות BI של מיקרוסופט.  ההכרה העולמית של מיקרוסופט היא ביטוי נוסף לעבודה אותה מבצעים ביומיום שרותי הייעוץ (MCS), ואשר תוצאותיה הן הצעדת מערך ה-BI בשירותי בריאות כללית למובילות טכנולוגית בארץ ובעולם.  הערך העסקי והטכנולוגי שמעניקים פתרונות מיקרוסופט לשירותי בריאות כללית מאפשרים בסופו של היום ניהול נכון יותר של משאבי הארגון וטיפול טוב יותר במבוטחים."

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning