bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
מכבי שירותי בריאות הביעה אמון נוסף באינפורמטיקה,  המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן מחשבים. מכבי שרותי בריאות בחרה להרחיב את יישום האינפורמטיקה בתחום ה-DWH ולהוסיף את יכולות  ה- Web Services. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי ש"ח. 

במסגרת הפרויקט מותקן מודול Web Services של אינפורמטיקה לעדכון נתוני CRM ומערכות רבות אחרות. במסגרת הפרויקט מורחב השימוש הקיים בכלים של אינפורמטיקה במכבי לסביבת ה-SAP, Data Warehouse, BI, רשמים רפואיים, פורטל ארגוני ומערכות תפעוליות אחרות. 

הכלים החדשים של אינפורמטיקה מאפשרים למכבי שירותי בריאות לבנות רשמים רפואיים בצורה מהירה ויעילה, לבנות DW תפעולי ברמה שעתית לטובת מערכת "חוכמה רפואית" -מערכת המאפשרת מתן התראות לרופא עפ"י נתוני החולה, להקים תשתית יומית למערכות מעקב אחר מצב החולים ולבצע טיוב נתונים. 

פנינה ארביב, מנהלת מחלקת פיתוח מערכות במכבי שירותי בריאות, אמרה: "אנו מרוצים מכלי שילוב הנתונים של אינפורמטיקה הפועלים אצלנו. ההוספה של כלי Web Services תסייע בחשיפת המערכות הפנימיות לכלל מערכות הארגון. חשיפה זו תאפשר לנו לתת שירות טוב יותר ללקוחותינו ע"י שימוש יעיל יותר בנתונים. ההרחבה לסביבת ה- DWH תוביל לשימוש נרחב יותר בכלי שילוב הנתונים (כלי ה- ETL)". 

ינאי מילשטיין, מנהל תחום אינפורמטיקה בקבוצת אמן מחשבים, אמר: "ארגון כמו מכבי שרותי בריאות משלב יכולות מרשימות של הצוות המקצועי ותמיכה של ההנהלה במהלך. שילוב זה מאפשר ניצול מעולה של הטכנולוגיה ומביא להחזר השקעה מהיר מאוד. אין לי ספק כי הכלים החכמים של אינפורמטיקה ישמשו את מכבי שירותי בריאות היטב וישפרו את יעילות כלל המערכות בארגון".   
 
 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning