bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
תוכנת אינפורמטיקה של חברת אינפורמטיקה, ספקית מובילה של פתרון שילוב והסבות נתונים, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן מחשבים, נבחרה על ידי חברת התעופה אל על לביצוע כל פעילות הסבת הנתונים ממערכות התפעול של הארגון למערכת ה- ERP החדשה שנבחרה זה מכבר. ההסבה תעשה בשיתוף קבוצת אמן מחשבים. כחלק מהפרויקט תטמיע קבוצת אמן מחשבים כלי טריליום לתחקור וטיוב הנתונים המיועדים להסבה.

אבי מרקוביץ, מנהל פרויקט ERP באל על אמר כי: "אל על חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. לשם כך שידרגנו ואיחדנו את מגוון המערכות הקיימות. אחד האתגרים הגדולים בתהליך היה להסב כמויות גדולות של נתונים מהמערכות הישנות לסט המערכות החדש והמשודרג תוך קיצור זמן משמעותי. לאחר בדיקות רבות, מצאנו כי לקבוצת אמן מחשבים יש את היכולת, ההתמחות והניסיון בפרויקטי הסבות מורכבים תוך שימוש בכלים המתקדמים אינפורמטיקה וטריליום לתחקור והסבה אשר יספקו לנו את הפתרון הטוב ביותר".  

משה מורשת, סמנכ"ל לקוחות בקבוצת אמן מחשבים, הוסיף: "באל על עשו צעד חשוב והחליטו ליצור סדר עדיפות הכולל בניית מערכות חדשות לטובת שיפור שירות הלקוחות. לאל על יש שלוחות ברחבי העולם והיא בעלת מספר מערכות מורכבות הן מבחינות לוגיסטיות והן מבחינת כוח אנושי נרחב. חלק חשוב בהצלחת הפרויקט הינו שיתוף פעולה בין שני הצדדים. אמן מחשבים מביאה איתה אל הלקוח מתודולוגיית הסבה, תחקור וטיוב נתונים, אשר מטרתם לייעל ולקצר את תהליך ההסבה. לשם כך עובדי אמן מחשבים ידריכו ויפעילו את עובדי אל על בכדי שאלו יבצעו את הטמעת המערכות החדשות.  

פרויקט זה מצטרף לפרויקטי הסבות נתונים נוספים אותם ביצעה אמן מחשבים בעת האחרונה, כמו הסבות בסיסי הנתונים במסגרת איחוד חברת אינטרנט זהב עם קווי זהב וכן הסבות ואיחוד הנתונים במסגרת איחוד חברת ברק ונטויז'ן".  

תוכנת אינפורמטיקה הינה התוכנה הניטראלית היחידה המאפשרת לספקי פתרונות להתרכז ביכולות הליבה שלהם ובו זמנית למנף את ההשקעה באינטגרציה של המידע על מנת להרוויח גישה לכמעט כל מערכת ולתמוך במכלול השלם של אינטגרציית המידע ואיכותו בתוך האפליקציות שלהם והשירותים שהם מציעים. כלי טריליום מסוגלים לטפל בכמות גדולה של נתונים במהירות ויעילות גבוהה ללא מידע מוקדם. הכלי מעבד את כל הנתונים ללא התערבות ידנית ומאתר אי דיוקים והתאמות גם במקומות שלא נחשדו מראש. הכלי מאפשר מעקב שוטף אחרי איכות הנתונים ה"חיים" בארגון. 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning