bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת cVidya Networks הישראלית, מובילה עולמית בתחום אספקת פתרונות אבטחת הכנסות (Revenue Assurance), אימות נתונים וניטור מערכות לגביית עמלות סוכנים(Dealer Management) עבור חברות טלקום ברחבי העולם, הודיעה על שיתוף פעולה טכנולוגי עם חברת אינפורמטיקה ((Informatica, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן מחשבים.

 במסגרת שיתוף הפעולה תטמיע סבידיה את טכנולוגית ה- PowerCenter של אינפורמטיקה על מנת להעשיר את שכבות הרכישה וה-ETL (Extract, Transform, Load) של פתרון הבטחת ההכנסה (Revenue Assurance) שלה. הפתרון של סבידיה, שנקרא MoneyMap, מספק פלטפורמה אחידה להטמעת פתרונות הבטחת הכנסה, אינטגרציית נתונים, ניהול סיכונים ואימות דירוג וחיוב, ע"י שימוש בסביבת עבודה קיימת, בכל סוגי הרשתות (OSS ו-BSS).

 כחלק מרישיון השימוש ב- MoneyMap, יוכלו לקוחות סבידיה להשתמש בטכנולוגיה החדשנית של ה-PowerCenter מבית אינפורמטיקה ובכך יוכלו להרחיב את קישוריות ה-MoneyMap למגוון מערכות OSS ו-BSS המצויים אצלם. הפתרון המשותף הוטמע לאחרונה אצל שני לקוחות מובילים בתחום הטלקומוניקציה באנגליה ובהודו. "הבחירה באינפורמטיקה כשותף טכנולוגי חשפה אותנו לטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית המאפשרת לנו להטמיע בהצלחה פתרונות בלוחות זמנים קצרים ביותר", אמר אלון אגינסקי, מנכ"ל ושותף-מייסד של סבידיה. "לקוחותינו העתידיים ייהנו מיתרונות הסקלביליות, הקונפיגורציה והביצועים של טכנולוגיה זו". גיא אופק, מנהל תחום אינפורמטיקה OEM בקבוצת אמן מחשבים, הוסיף: "שיתוף הפעולה בין אינפורמטיקה ו cVidya ממחיש את תרומתה הרבה של אינפורמטיקה ככלי רובסטי המעניק מיכולותיו הפונקציונאליות ומעשיר אפליקציות רבות ביכולות אלו. בנוסף, קלות הטמעתם של רכיבי אינפורמטיקה בתצורת OEM כחלק מפתרונות חברות ISV מקל על חשיפת מוצרים אלו לשוק, מקצר את ה- time to market שלהם ומשביח את הפתרון. אנו רואים בשיתוף הפעולה עם cVidya צעד חשוב לביסוסה של אינפורמטיקה בתצורת OEM בארץ".

אודות סבידיה: cVidya Networks הינה חברה ישראלית מובילה בעולם בתחום פתרונות ניהול ואבטחת הכנסות ומקסום רווחיות, המסייעים לספקיות תקשורת להגדיל את הרווחים, למזער הוצאות ולהגדיל רווחיות. סל המוצרים של סבידיה כולל פיתרון זיהוי ומניעת זליגת רווחים של ספקי תקשורת, מערכת ניהול מפיצים סלולאריים וניטור מערכות לגביית עמלות דילרים. החברה מעסיקה צוות של מומחים מתחומי ניהול רשתות, מערכות תומכות ומערכות עסקיות. cVidya הוקמה בשנת 2001 ע"י אלון אגינסקי וחיים מר והינה חברה פרטית. החברה גייסה עד כה מעל ל- 24 מליון דולר מקרנות הון סיכון מובילות. לחברה משרדים בצפון ודרום אמריקה, באירופה ובמזרח הרחוק ובאפריקה ולקוחות מובילים בתחום הטלקומוניקציה בעולם

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning