bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
ספקית פתרונות אינטגרצית הנתונים אינפורמטיקה, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן, הכריזה על הרחבת שיתוף הפעולה שלה עם חברת התוכנה Ultimate, ספקית גלובלית מובילה של מערכות ניהול משאבי אנוש בענן, במטרה לספק פתרונות קישוריות נתונים בשירות עצמי ללקוחות Ultimate בין הענן למערכות אחרות בארגון

שירות זה מבוסס על הצלחת מערכת ה-UltiPro מבית Ultimate שהושקה בשנת 2012 ומינפה את מוצר Informatica B2B Data Exchange ומוצרים אחרים המבוססים על הפלטפורמה של אינפורמטיקה. השירות הנוכחי כולל מעל למאה חיבורים לספקים מובחרים ופתרונות צד שלישי נוספים המהווים מפתח לניהול משאבי אנוש.

שתי החברות מתכננות ליישם תהליך של אינטגרצית נתונים בענן על מנת לספק ללקוחות כלים ויזואליים ליצירה, תכנון וניהול חיבורים מאובטחים בענן. פתרון זה נוסף למספר רב של אפליקציות בענן אשר אינפורמטיקה יודעת להתממשק אליהן באופן אפליקטיבי, מהיר ופשוט ליישום.

"אינפורמטיקה ו-Ultimate לוקחים את השותפות ביניהן צעד אחד קדימה על ידי הטמעת שילוב הנתונים בענן של אינפורמטיקה למערכת ה-UltiPro של Ultimate, זאת על מנת לספק גישה לנתונים בשירות עצמי ללקוחות החברה", ציין ינאי מילשטיין, מנהל מוצר אינפורמטיקה בקבוצת אמן. "שיתוף פעולה זה מדגים כיצד שילוב נתונים בענן יוצר בידול אסטרטגי עבור ספקי SaaS, הפועלים בקרב פלחי שוק שונים. כעת, לקוחותיהם יכולים לממש את מלוא פוטנציאל הנתונים שלהם ולהרחיב במהירות פתרונות זמינים דוגמת שירותי ענן".

תוכנת Ultipro של Ultimate מנהלת את רשומותיהם של מעל ל-10 מיליון עובדים בכ-2,500 ארגונים ברחבי העולם. פתרונות ניהול משאבי האנוש שהתוכנה מציעה מאפשרת למקומות העבודה לייעל את מחזור משאבי האנוש בארגון – החל מגיוס העובד ועד לפרישתו. UltiPro משלבת את ניהול המשאב האנושי לצד תפעול מערכת משכורות וריכוז כישורים בפתרון אחד, המייעל את העבודה ומגביר את האפקטיביות.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning