bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת אינפורמטיקה, חשפה לפני יומיים בכנס Information world שנערך בלאס-ואגס את חזונה לפלטפורמת מידע חכם.

פלטפורמת הדור הבא תתדלק אפליקציות ,מכשירים ואנשים עם המידע הנכון בזמן הנכון תוך יצירת אוטוסטרדת מידע וירטואלית לחיבור נבון של אנשים , מקומות ודברים.

"מידע גרוע-שבור, לא מוגן,לא זמין ובעל איכות גרועה, מוביל לתוצאות עסקיות גרועות" אומר Anil Chakravarthy סגן נשיא באינפורמטיקה . " פלטפורמת המידע החכם ישחרר רמה חדשה של פוטצניאל עסקי מונחה נתונים על ידי הפיכת המידע למאורגן בצורה עצמית , מאובטח , אמין, ונצטרך בצורה קלה יותר על ידי אנשים , אפליקציות , מכשירים ודברים." הוא אומר.

ההכרזה הוכרזה  בכנס  Informatica World 2014בו החברה הציגה  מספר שימושים לפלטפורמת המידע החכם, כגון מערכות Data integration בשירות עצמי. (Project Springbok), אבטחה ממורכזת מידע (Project Secure@Source>) וכן, מבט של 360 מעלות על ישויות עסקיות (MDM 10).

פלטפורמת המידע החכמה , שבה אינפורמטיקה היא חלוצה, מורכבת מ3 אלמנטים:

- Informatica Vibe Virtual Data Machine. מנוע עיבוד מידע שניתן הניתן לשילוב ואשר מאפשר ללקוחות , למפות פעם אחת ולהפיץ בכל מקום. זאת על ידי מתן גישה, כמעט אוניברסלית , למידע ללא קשור למיקומו, למקור שלו או לפורמט שלו.

- Data Infrastructure. אלמנט זה מספק בצורה שיטתית וללא הפסקה, מידע נקי ואמין ומחבר מידע בכל סדר גודל . מחלקתי לארגוני, טרנזקציות לביג דאטה, בארגון או בענן.

- Data Intelligence אלמנט זה, הראשון בתעשיה , יאפשר ללקוחות לכוון מחדש MetaData שנוצר בשכבת ה Data Infrastructure, למטרת נראות טובה יותר , קבלת החלטות טובה יותר ותובנות תפעוליות.

המקור: חברת אינפורמטיקה. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning