bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
  Informatica,  ספקית מובילה של פתרון שילוב נתונים, המיוצגת בישראל על ידי Data Integration Israel מקבוצת אמן מחשבים, הכריזה על אינטגרציה עם פלטפורמת HP Neoview. אינפורמטיקה היא החברה הראשונה שהוסמכה במיוחד עבור HP Neoview, הדור החדש של Data warehouse של HP.

 

אינפורמטיקה, כספקית מובילה בשוק ה- Data integration ואיכות נתונים, יכולה כעת  לשפר את הביצועים ואת המדרגיות (Scalability) של HP Neoview.

פלטפורמת ה- Data integration של Informatica בשילוב עם פלטפורמות הניהול ו -Neoview של HP מאפשרות ללקוחות לגבש, לנהל ולנתח נתונים על מנת להבין בצורה הטובה ביותר את המידע הקריטי של העסק.

 

Informatica היא כבר עתה חלק מרכזי ב- HP Neoview, המהווה  פתרון Data warehouse מרכזי עבור תעשיית הטלקומוניקציה המאפשר לרשתות ולספקי השירות לנתח את נתוני התעבורה של הלקוח (voice ,IP ,video) עבור רכישת לקוחות חדשים, שמירתם ומקסום התועלת העיסקית לטווח ארוך.

מוצרי Informatica משולבים גם בפתרון של ארגונים המספקים שירותים פיננסיים המאפשרים ניהול טוב יותר של סיכוני חברות והתאמה למדיניות הרגולטוריות.

בייחוד, בא לידי ביטוי היתרון של Informatica בסיוע לארגונים גלובליים לנהל את האשראי, השוק והסיכונים התפעוליים ברמת הגבוהה ביותר. יתרון זה מאפשר גם קביעת חשיפת סיכונים והתאמה למדיניות רגולטיבית דוגמת  Basel II, Solvency II וה- Sarbanes-Oxley.

על ידי השימוש בפלטפורמה המשולבת החכמה של שתי החברות, לקוחות יכולים לנהל את רמת הפגיעות שלהם יחד עם הבטחת איכות הנתונים ברמות הגבוהות ביותר.

 

"אנחנו שמחים להיות ספקי אינטגרציית הנתונים הראשונים שקיבלו אישור לאינטגרציה עם HP Neoview," אמר בריאן ג'נטיל, מנהל שיווק, Informatica. "אנחנו נהנים ממערכת יחסים הדוקה עםHP  במשך שנים רבות ומצפים להמשיך בכך על מנת להעצים את הלקוחות המשותפים שלנו."

 

"לקוחות מעוניינים להקטין סיכונים, להפחית עלויות ולספק צמיחה בהכנסות," אמר בן בארנס, סגן נשיא ומנכ"ל, קבוצת מודיעין עיסקי, תוכנה, HP. "האיכות של סדרת מוצרי Informatica בשילוב עם HP Neoview מסייעים ל- HP באמצעות בינה עסקית להעצים את לקוחותינו כך שיוכלו לקבל החלטות נכונות."

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning