bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Informatica, ספקית מובילה של פתרון שילוב נתונים, המיוצגת בישראל על ידי Data Integration Israel מקבוצת אמן מחשבים, הכריזה כי זכתה בצו-מניעה קבוע, המונע מ- Business Objects להשתמש בפטנט המוכח שלהם -data transformation technology - במוצר אינטגרציית הנתונים של Business Objects, עכשיו ובעתיד. בכך, קיבלו הפטנטים של Informatica אישור וכיום הם ברי אכיפה.

 Informatica הגישה את התביעה נגד Business Objects ביולי 2002 בטענה כי מוצרי ActaWorks (הנמכרים היום על ידי Business Objects כאינטגרציית נתונים), הפרו מספר פטנטים של Informatica.

ב- 2 באפריל 2007, קבע חבר המושבעים פה אחד כי הפטנטים של Informatica תקפים. עוד נקבע כי Business Objects הפרה בכוונה את הפטנטים המוצהרים של Informatica והוטל עליה קנס בסך 25 מיליון דולר גם עבור נזקי העבר. כתוצאה מהפסיקה האחרונה של בית המשפט, חייבת Business Objects להסיר את הפטנט המופר ממוצרי אינטגרציית הנתונים שלה הזמינים למכירה.

Informatica הציגה לראשונה בסוף שנות ה-90 את ה- componentized transformation objects המציעים שימוש חוזר ונאמן ביישומיי data warehouse ומציגים את תמצית הדור החדש, מוצרי תוכנה  (ETL) Extract transform and load. טכנולוגיית הפטנט הזו הפכה לחשובה עוד יותר, בעקבות השימוש הנרחב ומוכוון המשימה ביישומים מקיפים של אינטגרציית נתונים.

"היכולת ליצור טרנספורמציה המאפשרת שימוש חוזר בנתונים היא אלמנט קריטי בפתרונות אינטגרציית נתונים לחברות. השימוש והשימוש החוזר שלהם במוצרים רבים הוא המניע העיקרי שלנו ליצירת מחיר אפקטיבי ופרודוקטיביות," אמר ארל פריי, מנהל כספים ראשי, Informatica. "לכן, אנחנו מרוצים עם הפסיקה האחרונה והאישור שהיא מספקת עבור יכולתה המוכחת של Informatica לחדש"

Informatica יצרה תוכנית מעבר נתונים מיוחדת, ה- Power to Innovate (הכח לחדש), עבור אלה המעוניינים לעבור מיידית ל- Informatica. תוכנית זו מספקת רישיון לתוכנת data integration/ETL בטרייד-אין (בכפוף לתקנון) המחליף את אינטגרציית הנתונים של Business Objects, וניתן ליישם אותו ברכישת ה- PowerCenter של Informatica, פלטפורמת אינטגרציית הנתונים המובילה בתעשייה. המעבר כולל גם מחיר מיוחד, חבילת ייעוץ, תמיכה ושירותי הדרכה על מנת להבטיח מעבר חלק ומוצלח.

בנוסף, תוכנית ה- Power to Innovate (הכח לחדש) של Informatica תספק שני כרטיסי כניסה ל- Informatica World 2008, אירוע הבכורה העולמי עבור מומחי אינטגרציית נתונים.

מידע נוסף על תוכנית Informatica Power to Innovate, ניתן למצוא ב- www.informatica.com/powertoinnovate

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning