bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Informatica, ספקית מובילה של תוכנות לאינטגרציית נתונים, המיוצגת בישראל על ידי Data Integration Israel , מקבוצת אמן מחשבים, הכריזה על On Demand Data Replicator - חבילת אינטגרציה מיוחדת ללקוחות salesforce.com ותוספת לשירותי ה- On Demand של Informatica.

 On Demand Data Replicator מאפשר לארגונים לשכפל לבסיס הנתונים המרכזי, במהירות ובקלות, מידע הקשור ל- SaaS. השרות מיועד, בראש ובראשונה, לארגונים המתבססים על Salesforce.com ותוכנות צד שלישי הקשורות ל- AppExchange Salesforce.com's . למרות זאת, אינפורמטיקה מבטיחה להפוך את המוצר לזמין עבור מגוון רחב יותר של פתרונות SaaS.

מוטי סדובסקי, מנהל Data Integration Israel , מקבוצת אמן מחשבים, המייצגת בישראל את Informatica, ציין כי: "חבילת האינטגרציה החדשה מציעה לקהלים חדשים של משתמשים התנסות אמיתית עם מוצרי החברה ופתרון להשבחת איכות הנתונים שלהם. מדובר בעיקר בקהילת משתמשי   Salesforceובדרך בה הם מטמיעים את הפתרונות שלהם. רוב הלקוחות מתחילים עם יישום קטן, בערך 20 עד 50 משתמשים או יישום של 100 משתמשים, וכאשר הם רואים שזה אומץ בהצלחה בארגון, הם ממשיכים הלאה ליישום גדול יותר."

חבילת האינטגרציה של Informatica עבור salesforce מורכבת מה- PowerCenter 8 של Informatica עם קישוריות ל- salesforce ואפליקציות נוספות. החבילה מאפשרת לחברות לטפל בצרכי אינטגרצייה של salesforce בארגון ללא השקעה מקדימה משמעותית. בנוסף, חתמה Informatica על שותפות עם salesforce כך ש- salesforce ישתלבו בתוכנית השותפים- המספקים שירותי Informatica.

רון פאפס, סגן נשיא בכיר ומנהל חטיבת On Demand ב -  Informatica ציין כי: "אם איכות הנתונים מוטלת בספק, אזי ניצול היישומים לא יהיה אופטימאלי כפי שהוא יכול להיות, משתמשי הערכת איכות הנתונים של Informatica מגדירים מראש חוקים לניתוח החשבונות על מנת לזהות נתונים חסרים, לא ערכיים וכפולים. השירות מזהה נתונים לא מדויקים כך שהחברות יוכלו לנקוט בפעולות נוספות כדי לתקן טעויות או להשלים מידע חסר. כל לקוח, ללא קשר לגודלו, יכול להרוויח מכך, יישום ה- SaaS  (Software-as-a-Service) ניתן על ידי Informatica, ולא דורש התקנה של חומרה או תוכנה מצד הלקוח."

 

השירות זמין ל- 30 יום ניסיון ב- http://www.informaticaondemand.com/ 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning