bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
 אינפורמטיקה, המיוצגת בישראל על ידי אמן מחשבים, השלימה את רכישת Identity Systems, מובילה בטכנולוגייה המטפלת בזהויות. טכנולוגיה זו מאפשרת ללקוחות לבצע חיפושים בזמן אמת של ישויות ספציפיות לרוחב מאגרי מידע גדולים במיוחד.

 Identity Systems מפתחת תוכנה שמעצימה משמעותית את היכולת של הארגון לנהל מידע של זהויות בצורה מדויקת ובמהירות ללא קשר לשפה, למבנה, למיקום או לשגיאות במידע. הרכישה נעשתה במזומן בסכום של כ- 85 מיליון דולר.

"ביחד, Identity Systems ואינפורמטיקה, יספקו דור חדש של טכנולוגיה חדשנית שתענה על הדרישות של ארגונים בכלכלה הגלובלית של ימינו", ציין איוון צ'ונג, מנהל היחידה העסקית לאיכות נתונים באינפורמטיקה. "היום, יותר מאי פעם, עסקים ומוסדות ציבור צריכים פתרון זהויות אינטגרטיבי עם פתרון איכות המידע לרוחב הארגון".

ינאי מילשטיין, מנהל Data Integration Israel  מקבוצת אמן מחשבים, ציין כי: "בהיבט המקומי אינפורמטיקה השלימה את יכולותיה הטכנולוגיות של מעבר בין שפות כך שכיום אינפורמטיקה תומכת במגוון רב יותר של שפות כולל עברית על כל גווניה השונים והישנים ביותר. דבר אשר בעבר היה מצריך פיתוח נוסף, כיום הטכנולוגיה מונחת על המדף" .

בהסתמך על הצלחתה בשוק אינטגרציית המידע, אינפורמטיקה ביססה עמדת מפתח יציבה בשוק איכות הנתונים בעזרת אסטרטגיית צמיחה אגרסיבית. הרכישה של Identity Systems מקדמת את המובילות של החברה באיכות נתונים על ידי הרחבת המוצר עם טכנולוגיה חדשנית.

מעל 500 לקוחות ברחבי העולם מסתמכים על מוצרי Identity Systems כולל חברות מובילות מהמגזר הציבורי, הפיננסי, הבריאות והטלקום.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning