bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
SAS הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת גוגל אשר יאפשר ללקוחות משותפים לבצע חיפושים מונחי תוכן , באמצעות מנוע החיפוש הפופולרי, כדי להעלות מידע, ניתוחים ודוחות מSAS® business intelligence. שיתוף הפעולה יצא לפועל בקיץ הקרוב.

השילוב של מנוע החיפוש של גוגל יחד עם פלטפורמת הBI של חברת SAS, יתן למשתמשים מידע רב יותר מאשר חיפוש רגיל על ידי מילות מפתח, דבר שיאפשר להם לחשוב ולפעול באופן אסטרטגי יותר לגבי מידע הBI שברשותם.

Google OneBox לאירגונים, המשולבת עם SAS BI לארגונים, תספק תוצאות חיפוש רלוונטיות ללקוחות עסקיים בדיוק באותו אופן כמו למשתמשים אשר נכנסים לאתר גוגל בחיפוש אחרי מזג אוויר או מסעדות. לדוגמא, כאשר משתמש SAS יכניס "מכירות רבעון רביעי 2005" לתוך כלי החיפוש של גוגל הפועל על רשתות Intranet, הוא יקבל העתק של מידע רלוונטי. כגון דוחות, נתונים וניתוח, יחד עם קישורים לתוצאות אחרות שיתכן ויכילו מידע על מוצרים שנמכרו ביותר, אנשי המכירות שמכרו את הכמות הגבוהה ביותר, או הלקוחות שקנו את הכמות הגבוהה ביותר לאותו פרק זמן.

כעת באמצעות שילוב זה, הפתרון "מבין" יותר ממה שהמשתמש התכוון ומחזיר יותר ממה שהוא התכונן. דבר זה מקל ועושה את הדברים מדוייקים יותר לקבלת החלטות ניהוליות אפקטיביות.

המקור: אתר Yahoo. לפרטים נוספים, הקישו כאן.

sign.gif

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning